Klokani přestříleli Vinohrady

V první třetině jsme mohli vidět hned 9 branek, kdy skóre otevřeli Vinohrady. Klokanům se podařilo srovnat a dostat se i do vedení. Úspěšnější však byli Vinohrady, kdy si nakonec vedení vzali na svou stranu a do šaten se tak šlo za stavu 4:5 pro SKV.

Druhé dějství nám přineslo dalších 7 branek. Klokani sice dokázali začít druhou část lépe, ale bohužel jim to dlouho nevydrželo. Zelenobílý ztráceli plno balónků ve středním pásmu a to se jim stávalo osudným. I přesto klokani v závěru třetiny dokázali srovnat na 8:8.

Stejně jako v druhém, tak ve třetím dějství padlo 7 branek. Třetí třetina byla ve znamení velkého přetahování. Hrál se velmi atraktivní a hodně napínavý florbal, kdy až do poslední chvíle nebylo jasné zda utkání nepůjde do prodloužení. V 56. minutě byl stav nerozhodný 11:11, to však neplatilo za 42 vteřin, kdy svým šestým bodem rozhodl o výhře klokanů Jan Malič. Vysokou přestřelku nakonec zvládli lépe klokani a připisují si důležitou výhru 12:11 proti SKV.

Nejlepší hráč: Jan Malič

Autor: Julie Chaloupková