Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Hledáme šéfredaktora

Za poslední rok jsme pořádně vyrostli. Postavili jsme dva sportovní areály, rozšířili nabídku našich sportovních aktivit a uzavřeli několik zajímavých partnerství. Naše cesta tímhle jenom začíná. Dobře si uvědomujeme potřebu kvalitní komunikace v dnešní době a přiznáváme, že na ní nyní nemáme moc času. Budeme rádi, pokud v tobě najdeme nového člena našeho týmu, který nám pomůže nastavit redakční systém, rozšíří publikační činnost a svou kreativou pomůže rozvoji našeho klubu.  

Náplň práce:  

 • Správa redakčního systému  
 • Řízení klubové redakce  
 • Vytváření obsahu na web a sociální sítě  

Co očekáváme:  

 • Časovou flexibilitu  
 • Pozitivní přístup  
 • Špetku kreativity   
 • Bezchybnou češtinu  

Co nabízíme:  

 • Spoustu nezapomenutelných zážitků  
 • Zajímavý přivýdělek  
 • Práce v mladém kolektivu  
 • Možnost získat praxi a růst spolu s klubem  

V případě zájmu, čí pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mail: romana.matuskova@fbsbohemians.cz nebo na telefonním čísle +421903011414. 

Dále čtěte

Vánoce 2021