Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Klokanky končí ve čtvrtfinále

O víkendu 17.-18. dubna odehrály ženy FbŠ Bohemians dvě utkání na palubovce domácí haly v Dolních Břežanech, po prohrách 1:8 a 0:3 s pražským Chodovem pro ně sezona skončila.

Třetí čtvrtfinálový zápas, ke kterému klokanky nastoupily v sobotu, dosti připomínal předcházející dva duely. Domácím hráčkám se dlouhou dobu dařilo vzdorovat, poctivě bránily, nicméně v útoku se jim nedařilo proměňovat šance a po individuálních chybách v 1. třetině, ač Chodov přestřílely, prohrávaly 0:2. V prostřední části Chodov zapnul na vyšší obrátky a v podstatě celou dobu držel zelenobílé pod tlakem, až se mu podařilo navýšit skóre na nelichotivých 0:5. Zápas se poté už v podstatě jen dohrával, klokanky musely potřetí v řadě sklonit hlavu před soupeřkami, tentokráte po výsledku 1:8, kdy jediný gól domácích vstřelila Vaníčková.

Čtvrtý semifinálový duel byl nejvyrovnanější, zároveň také nejemotivnější. Stejně jako v předešlý den se klokankám nedařilo proměňovat vytvořené šance, Chodov se v první části prosadil nejdříve v přesilové hře a poté po individuální chybě v obraně. V prostřední části dostaly ženy Bohemians po hrubém zákroku Suchanové na Dvořákovou možnost pětiminutové početní výhody, tu se jim bohužel nepodařilo využít. Ač bylo šancí na obou stranách stejně, tak se do konce 2. třetiny podařilo prosadit už jen chodovským a do šaten se šlo za stavu 0:3. V poslední části se klokankám i přes houževnatý výkon překonat golmanku Ranochovou nepodařilo a série pro ně skončila již po 4 zápasech.

Děkujeme všem fanouškům za podporu na dálku v této nelehké sezoně a těšíme se společně na tu další, která snad bude po všech stránkách lepší

Související utkání

Utkání - Ženy A
17.4.2021, SH Dolní Břežany
FbŠ Bohemians
1:8
0:2, 0:3, 1:3
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Utkání - Ženy A
18.4.2021, SH Dolní Břežany
FbŠ Bohemians
0:3
0:2, 0:1, 0:0
FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Související fotogalerie

Dále čtěte

Welcome Camp 2021