Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Ženy prohrály proti Chodovu těsně 4:6

V neděli čekal klokanky druhý domácí zápas letošního roku a to proti obávaným soupeřkám z Chodova.

Ač by leckdo předpokládal, že na hřišti budou od prvních minut dominovat chodovské lvice, nebylo tomu tak, v prvních minutách na hřišti jasně dominovala děvčata v zelenobílém. Už v 7. minutě svítilo na tabuli skóre 2:0, když se dvakrát prosadila Bočanová. Potřetí síťku rozvlnila Poláková, bohužel ne Hana, ale chodovská Eliška. Šance vyrovnat skóre se Chodovu naskytla v 11. minutě, kdy si šla za katr odpočinout Bartošová, nicméně klokanky oslabení zodpovědně odbránily a neinkasovaly. Do konce úvodní části se již skóre neměnilo.

Prostřední část byla pro Bohemku náročná - ve 26. minutě byla vyloučena na 2 minuty za bránění ve hře Loudová, za nesouhlas s verdiktem sudích dostala ještě další 2 minuty a desetiminutový trest. Klokanky se tedy musely 4 minuty bránit ve čtyřech a téměř do konce třetiny se musely obejít i bez Loudové. V oslabení je několikrát podržela skvěle chytající Červová a ubránily jej bez ztráty kytičky, avšak poté, zřejmě i kvůli nedostatko sil, inkasovaly klokanky v rozmezí 4 minut hned dvakrát a Chodov se tak dostal do těsného vedení 2:3. Do konce třetiny se ještě prosadila Poláková, tentokrát Hana a do šaten se šlo za nerozhodného stavu.

Ve 3. třetině bylo znát, že zelenobílým pomalu docházejí síly a lvice přebraly herní převahu, což vyústilo v gól Chodova. Po něm následovala přesilová hra Bohemky, kterou se zelenobílým nepodařilo využít. Ještě před koncem přesilovky se vylučovalo na obou stranách, oba týmy si tedy chvíli zahrály 4 na 4. Ve 49. minutě Chodov navyšoval už na 3:5 a v 54. minutě se klokankám pomalu začal rozplývat sen o senzační porážce Chodova, když se po kličce prosadila Vachovcová. Konečné skóre ještě kosmeticky upravila kapitánka Bohemky Poláková na 4:6, z powerplay už se zelenobílým skóre změnit nepodařilo, klokanky tedy poprvé v tomto roce odcházely z hřiště bez bodu.

Související utkání

Utkání - Ženy A
31.1.2021, SH Dolní Břežany
FbŠ Bohemians
4:6
2:1, 1:2, 1:3
FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Související informace

Dále čtěte

Elementkempy.cz