Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
FLORBALOVÁ NEDĚLE: MUŽI PROTI ZNOJMU, ŽENY PROTI VÍTKOVICÍM

Elitní soutěže po vánoční pauze opět roztáčí svá kolečka. A pozor! Do konce základní části Tipsport Superligy zbývá 9 kol a do konce té ženské pak kol celkem 7. Není tedy moc prostoru pro ztrátu bodů.

Muži i ženy Bohemians se v neděli představí doma na Děkance a je třeba, abychom jim vytvořili parádní atmosféru během obou utkání.

Klokani se od 16:00 utkají se Znojmem a vzhledem k vyrovnané tabulce musí body zůstat doma. Aktuálně jsou totiž těsně pod hranicí postupu do play-off a poslední Znojmo se naopak bude chtít po Vánocích ukázat v lepším světle, než tomu bylo v podzimní části nejvyšší soutěže. První letošní měření sil ukázalo vyrovnanost sil. Muži ve Znojmě dlouho vedli, ale nakonec padli v prodloužení 3:4.

A takhle to na Děkance dopadlo loni, kdy naopak v prodloužení vyhráli klokani 8:7:

Ještě před utkáním mužů přivítají od 13:00 naše ženy aktuální mistryně z Vítkovic a případný bodový zisk by byl nejen příjemným vstupem do nového roku, ale také potvrzením 5. příčky v tabulce Extraligy žen. Klokanky ale rozhodně nečeká nic jednoduchého, v Ostravě na podzim padly 0:12.

K oběma utkáním chystáme bohatý doprovodný program pro malé a velké diváky, takže neváhejte a přijďte podpořit naše elitní týmy v nejvyšších soutěžích.

FLORBALOVÁ NEDĚLE:

13:00 FbŠ Bohemians vs. 1. SC Vítkovice

16:00 FbŠ Bohemians vs. TJ Znojmo

místo: Sportovní hala Děkanka (adresa: Děkanská vinice I. 987/5, Praha 4)

VOLNÁ VSTUPENKA 


Související informace

Dále čtěte

Elementkempy.cz