Sobotní turnaj byl skvělý!

První zápas jsme hráli proti Kanonýrům Kladno. První polovinu na nás šlo hodně střel, ale brankář všechno vychytal. Ve druhé polovině jsme dali gól hned v první minutě. Po chvíli jsme však inkasovali zase my. To nás nezastrašilo a dali jsme po pár minutách další dva. Chvíli před koncem jsme sice jednoho góla dostali, ale i tak jsme vyhráli 3:2.

Druhý zápas proti Traverze nezačal vůbec dobře. V první polovině jsme totiž dostali tři góly. Ve druhé polovině jsme začali hrát lépe a dva góly dali. Ke konci k tomu ale soupeř přidal ještě jednu branku. Zápas jsme bohužel prohráli 4:2.

Poslední zápas jsme hráli proti Sokolu Rudná. Soupeř nedal jediného góla. My jich však dali čtrnáct. Zápas jsme bez potíží vyhráli 14:0. Góla si mohla dát většina kluků z týmu.

Skončili jsme na pátém místě, přestože jsme vyhráli 2 zápasy ze 3, ale to se pokusíme v příštím turnaji zlepšit. Turnaj jsme si všichni užili a už se těšíme na další!

Autor: Lukáš Bureš (starší žáci)