Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Ženy si z Brna odváží 3 body

První dějství začalo nejlépe pro zelenobílé, kdy v první minutě dokázala situaci 2na1 vyřešit Tereza Havlová a poslala Klokanky do vedení. Buldočky měly vzápětí možnost několikrát změnit stav utkání, ale nedokázaly vyzrát na skvělé zákroky Karolíny Červové. Se změnou stavu si nedělala velkou hlavu Kateřina Strnadová a poslala Klokanky do dvoubrankového vedení 0:2. Domácím se nedařilo se stavem něco udělat. Střelecká smůla je provázela i v dalších minutách. To ovšem neplatilo pro hráčky zelenobílých, kdy na 0:3 zvýšila Natálie Bartošová a jak se říká nedáš, dostaneš.

Druhé dějství začalo velkým tlakem domácích Brňanek, které se snažily se stavem utkání něco udělat. Chyběla jim k tomu jen golová tečka, naopak z jejich tlaku těžily zelenobílý po faulu na dvě minuty. Přesilovou hru využila Veronika Štajnerová, která se s ničím nepárala a vzala to přes celé hřiště až do brány a zvýšila na 0:4. Brnu se podařilo vstřelit první gól a tak se do šaten šlo za stavu 1:4.

Začátek třetího dějství si pohlídaly Klokanky a dokázaly hned zvýšit na 1:5, kdy se trefila Simona Pálková. V krátkém sledu událostí dokázala Bohemka svůj náskok navýšit o dva góly. Kdy nejdříve Veronika Štajnerová vyslala jedovatý projektil do šibenice a v návaznosti necelých dvou minut od tyčky zamířila přesně Natálie Bartošová. Buldočky se snažily s utkáním ještě něco udělat, ale nenašly recept na obranu Bohemians a na gólmanku Červovou. Díky tomu si Klokanky odvezli z Brna 3 body.

Nejlepší hráčka: Tereza Šípková 

Autor: Julie Chaloupková

Související utkání

Utkání - Ženy A
24.10.2021, SH SportPoint Brno
Bulldogs
2:7
0:3, 1:1, 1:3
Bohemians

Dále čtěte

NOVÁ KOLEKCE 2021/22