První čtvrtfinále pro Chodov

Klokani vstoupili do zápasu velmi aktivně a už ve 4. minutě otevřel skóre Šárka. Jenže Chodov třemi zásahy otočil skóre a klokani museli opět zapnout. V tom jim pomohly góly Krebnera a Kawuloka, které znamenaly stav 3:3 po první třetině.

Ve druhé části Chodov dvakrát odskočil do vedení, ale Šárka s Krebnerem vždy odpověděli. Za stavu 5:5 pak ve 32. minutě využil skulinky v obraně chodovský Bauer a bylo zle. Klokanům totiž došel střelný prach.

V poslední třetině hráči Chodova trestali z rychlých protiútoků a na druhé straně se z našich hráčů nikdo neprosadil. Tři branky do domácí sítě znamenaly jedno jediné, a to, že se Chodov ujímá po vítězství 5:9 vedení 1:0 a v neděli máme co napravovat.

OHLASY PO UTKÁNÍ:

Nedělní utkání se hraje od 18:00 a můžete ho sledovat ZDE.

SESTŘIH BRANEK:

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:9
4. Jakub Šárka, 17. Matyáš Krebner, 17. Ondřej Kawulok, 23. Matyáš Krebner, 24. Jakub Šárka - 8. Daniel Eremiáš, 12. Tomáš Sýkora, 13. Daniel Eremiáš, 22. Ondřej Vošta, 23. Daniel Eremiáš, 32. Jiří Bauer, 41. Tomáš Sýkora, 50. Petr Majer, 53. Petr Majer; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 16 - Vojtěch Šimůnek 20; po třetinách: 3:3, 2:3, 0:3;