Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Muži nastříleli 9 branek proti Black Angels

Po dlouhé pauze se superligoví klokani opět vrátili na palubovky nejvyšší soutěže. V létě se zúčastnili hned několika turnajů a přípravných utkání, aby vráceni do tempa soutěže bylo co nejsnazší. Proti Black Angels hráli pohárové utkání už minulé pondělí a ani teď si nenechali výhru ujít. 

První dějství bylo velmi opatrné. Ve čtvrté minutě se jako první prosadil Matěj Boček po asistenci od jeho bratra Jakuba. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a po křižné přihrávce od Matyho Krebnera se trefil do odkryté branky Jirka Kratina. Osm vteřin před koncem třetiny se trefil krásnou střelou na přední tyč reprezentant Filip Forman. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu 2:2. 

Druhá třetina patřila opět mezi opatrné. Nikdo nechtěl nabídnout soupeři šanci k odskočení. V třetí minutě rozvlnil síť hostí dobře hrající Matyáš Krebener. Black Angels se ale nechtěli jen tak vzdát bez boje. Dvě minuty a 6 vteřin po brance Krebnera snižoval na 3:3 Jakub Renčín. Pár vteřin před koncem druhé třetiny dal svoji první branku po dlouhém zranění junior Matěj Pěnička.

V poslední části se protrhl pytel s brankami. Klokani se trefili pětkrát do branky Ondřeje Matyáška.

HIGHLIGHTS Z UTKÁNÍ

FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS 9:3
branky: 8. Jiří Kratina, 20. Filip Forman, 23. Matyáš Krebner, 40. Matěj Pěnička, 41. Patrik Šebek, 46. Matyáš Krebner, 51. Matěj Pěnička, 56. Viktor Kopecký, 58. Jakub Buršík - 4. Matěj Boček, 14. Jakub Renčín, 25. Radek Hanák; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 20 - Ondřej Matiášek 20; po třetinách: 2:2, 2:1, 5:0

PO ZÁPASE:

Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: První třetina byla celkově ospalejší. Nepovedlo se nám dostat Blacky pod tlak, a proto se diváci nemohli moc bavit. Od 2. třetiny jsme byli aktivnější, vytáhli jsme pressing a celkově jsme utkání rozběhali. V této části utkání měli Blaci hodně brejkových situací, které dokázali vyřešit. Nakonec se F1 trochu rozjela a ve 3. třetině odskočila soupeři na přijatelný rozdíl. Určitě musíme pochválit brankáře, který nás celý zápas držel a inkasovat jenom 3 góly je pro nás v prvním zápase velice pozitivní. Děkuji soupeři za zápas.

Komentář trenéra hostí Petra Pajera: Pro nás určitě zajímavý zápas. Bohužel se nám během prvních dvou třetin moc nedařilo zakončení, takže když se to sečetlo se zbytečnými góly do šatny a neproměněným nájezdem, tak jsme bohužel do třetí třetiny prohrávali místo toho, abychom vedli. Pak už se hodně riskovalo a je z toho toto skóre. Díky soupeři za hodně kvalitní start letošní soutěže a díky divákům, kteří nás přišli podpořit.

FLASHBACK Z UTKÁNÍ: 

BOHEMKA DO TOHO!

Související utkání

Utkání - Muži A
14.9.2020, UNYP ARENA
FbŠ Bohemians
9:3
2:2, 2:1, 5:0
BLACK ANGELS

Související fotogalerie

Související informace

Dále čtěte

Florbalová Rokytnice 2021