Starší žáci P4
Florbalová škola Bohemians
Členská sekce
Klub
O nás
Podpořte Bohemku
Kontakty
Tréninky
Sportovní haly
Trenéři
Historie a úspěchy
Naše projekty
Důležité termíny
Objednávky
Zdravotní prohlídky
Brigády a zaměstnání
Ke stažení
Časté dotazy
Média
Vítejte v Bohemians
Muži A
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka soutěže
Statistiky hráčů
Články
Ženy A
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka soutěže
Statistiky hráčů
Články
Týmy
Nábory
Nábor chlapců a dívek
Florbal pro děti od 6 let
Všeobecná sportovní přípravka 3 - 4 let
Sportovní hry 5 - 6 let
Školní kroužky florbalu 6 – 13 let
Všesportovní kroužek 6 - 11 let
Kroužky aerobicu pro dívky 6-13 let
Kroužky badmintonu pro děti 6-15 let
Partneři
Podpořte Bohemku
Články
Fanzone
Vstupenky
Fanklub
Fotogalerie
E-shop
Bohemka TV
Akce
School Match
Jarní pohár
Prague Challenge
Element kempy
Florbal Open Air
Deaf Open
Florbal pro rodiče
Aktivní rodiče
Sportovní haly
Bublina Arena
Exe Sport Shop
Badminton
Bublina Gym
Exe Sport Arena
Starší žáci P4
Liga starších žáků
Soupiska a realizační tým
Aktuálně
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka soutěže
Statistiky hráčů
Články
Pospíšil Jan
Družstvo
Starší žáci P4
Pozice
útočník
Číslo
15
Věk
18 let
Narozen
21. 10. 2005
Profil na ceskyflorbal.cz
Další hráči na soupisce
Brankáři
-
Matys Filip
23
Kněžour Svatopluk
99
Slavík Patrik
Útočníci
-
Kříž Jakub
-
Timura Jan
17
Staněk Jakub
25
Krejčí Tobiáš
27
Nedavaška Ondřej
29
Záruba Jan
35
Gavenda Matěj
44
Vykusa Daniel
47
Šolta Tobias
49
Schenker Loren Ignác
55
Horejsek Jan
66
Hokeš Marek
68
Blažek Antonín
75
Cina Eliáš
86
Hubr Samuel
90
Kupec Marko
Hráči
-
Bašta Matěj
-
Bican Ondřej
-
Černý Eliáš
-
Chalupecký Gulliver
-
Dvořák Tomáš
-
Harries Moshe
-
Holomeček Tomáš
-
Kadlec Tomáš
-
Kašpar Lukáš
-
Kohout Filip
-
Lehečka Prokop
-
Linda Daniel
-
Linda Matyáš
-
Novák Vojtěch
-
Pecha Vojtěch
-
Pokus Honza
-
Polák Matyáš
-
Skalický Martin
11
Kyselka Vaclav Adam
15
Pospíšil Jan
17
Koníček Maxmilián
17
Kučírek Ondřej
19
Mazánek Šimon
2
Pořízek Matyáš
23
Štorch Sebastian
23
Svačina Tobiáš
24
Laštovka Jakub
26
Knap Ondřej
27
Němec Alexander
28
Karel František
33
Hais Jan
33
Hozman Kryštof
46
Bugala Martin
52
Mužík Vojtěch
53
Karásek Lukáš
59
Urbánek Lukáš
6
Novák Matyáš
6
Vosátka Vojtěch
65
Čihák Michael
7
Novák Tomáš
72
Čihák Martin
74
Brynda Filip
77
Ruml Jakub
78
Hubáček Lukáš
79
Dubovský Matouš
8
Juřek Matouš
81
Šístek Jan
82
Rybář Jan
88
Bednář Tomáš
9
Lux Eliáš
92
Brynda Matyáš
95
Vojtěch Jonáš
96
Grézl Daniel
97
Bürger Dominik
98
Vágner Filip
Realizační tým
RT
Palatínus Antonín
Hlavní trenér
RT
Jedlička Michal
Hlavní trenér
RT
Grmolec Jan
Asistent trenéra
RT
Slavík Václav
Asistent trenéra
RT
Krebner Matyáš
Asistent trenéra
RT
Wijas Dalibor
Asistent trenéra
RT
Mrázek Michal
Trenér brankářů
RT
Morcillo Gallardo Christian
Kondiční trenér