VSP
Florbalová škola Bohemians
Členská sekce
Klub
O nás
Podpořte Bohemku
Kontakty
Tréninky
Sportovní haly
Trenéři
Historie a úspěchy
Naše projekty
Důležité termíny
Objednávky
Zdravotní prohlídky
Brigády a zaměstnání
Ke stažení
Časté dotazy
Média
Vítejte v Bohemians
Muži A
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka soutěže
Statistiky hráčů
Články
Ženy A
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka soutěže
Statistiky hráčů
Články
Týmy
Nábory
Nábor chlapců a dívek
Florbal pro děti od 6 let
Všeobecná sportovní přípravka 3 - 4 let
Sportovní hry 5 - 6 let
Školní kroužky florbalu 6 – 13 let
Všesportovní kroužek 6 - 11 let
Kroužky aerobicu pro dívky 6-13 let
Kroužky badmintonu pro děti 6-15 let
Partneři
Podpořte Bohemku
Články
Fanzone
Vstupenky
Fanklub
Fotogalerie
E-shop
Bohemka TV
Akce
School Match
Jarní pohár
Prague Challenge
Element kempy
Florbal Open Air
Deaf Open
Florbal pro rodiče
Aktivní rodiče
Sportovní haly
Bublina Arena
Exe Sport Shop
Badminton
Bublina Gym
Exe Sport Arena
CVIČÍME S KLOKANEM
Všeobecná sportovní přípravka
Soupiska a realizační tým
Aktuálně
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Články
Kozojedová Zuzana
Družstvo
VSP
Pozice
hráč
Věk
8 let
Narozen
29. 12. 2015
Další hráči na soupisce
Útočníci
-
Koukalová Julie
-
Kuchta Filip
-
Němcová Rosalie
-
Špinková Tereza
-
Švecová Barbora
Hráči
-
Beránek Petr
-
Bouša Jonáš
-
Broda Jiří
-
Černíková Rozálie
-
Chmelař Ernest
-
Eichler Amalie
-
Eremiáš Maxmilian
-
Esposito Michal
-
Fikar Jan
-
Forgács Peter
-
Hartman Libor
-
Horváth Jakub
-
Hozman Jáchym
-
Hradečná Eliška
-
Hradečný Vojtěch
-
Hrubec Jakub
-
Kadera Štěpán
-
Kalmár David
-
Kostolná Eliška
-
Kozojedová Zuzana
-
Lagronová Agáta
-
Levy Lindsey Anna
-
Lukavcová Lucia
-
Maděrová Adéla
-
Mareček Mikuláš
-
Mareš Tomáš
-
Merva Emma
-
Mňuk Maxmilián
-
Novák Lukáš
-
Palásek Daniel
-
Palásková Kristýna
-
Petr Sigmund
-
Pospíšil Aleš
-
Prouzová Kristýna
-
Rejchová Veronika
-
Šindelář Ondřej
-
Šindelářová Nela
-
Šindelka Jakub
-
Šmejkal Tomáš
-
Špička Adam
-
Spilka Jan
-
Špinka David
-
Stinglová Josefína
-
Svátek Jakub
-
Švec Robert
-
Tichý Kryštof
-
Valverde Sebastián
-
Veverka Jan
-
Vondrová Alžběta
-
Zemanová Lucie
Realizační tým
RT
Hegenbartová Marie
Hlavní trenér
RT
Bočanová Adéla
Hlavní trenér
RT
Cukrová Adéla
Asistent trenéra
RT
Loudová Veronika
Asistent trenéra