Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
PREVIEW: Klokani na cestách. V pátek do Liberce a v neděli do Brna!

Po úspěšném vstupu do roku 2019, kdy jsme doma přehráli Znojmo 10:4, nás čekají dva výjezdní zápasy, které jsou vzhledem k aktuální situaci v superligové tabulce velmi důležité.

Klokani vítězstvím poskočili na 8. příčkou, ale dramatická pozice na okolních příčkách nedává zelenobílým moc klidu. Otrokovice na sedmém místě mají sice shodně bodů, ale za Bohemians netrpělivě přešlapuje Ostrava s 20 body a na dostřel jsou i brněnští Bulldogs a Královské Vinohrady. Úkol zní jasně: dovézt co nejvíc bodů.

První na řadě je Liberec. Tam se Bohemians představí v pátek od 19:30. A mají mu co vracet. Doma na Děkance s ním totiž v září padli 2:5.

Po výjezdu pod Ještěd pak čeká klokany nedělní cesta pod Špilberk. Klokani tentokrát volí cestu vlakem, aby se vyhnuli zasněžené cestě po D1. Ta totiž i bez sněhu letos zelenobílé jednou zradila a na jejich výkonu v Ostravě to bylo víc než znát. Věřme, že nejen tahle varianta pomůže k tomu, že klokani navážou na první letošní měření sil, kdy jsme zvítězili 7:2.

Je však třeba dodat, že Liberec letos hraje ve velké pohodě. I brněnští Bulldogs se po úvodu oklepali a pomalu začínají sbírat body. Lehký úkol na nás nečeká, ale makáme SMĚR PLAY-OFF!

Pátek 11.1.2019 - 19:30 - FBC Liberec vs. FbŠ Bohemians - SH Dukla Liberec

Neděle 13.1.2019 - 17:00 - Bulldogs Brno vs. FbŠ Bohemians - MSH Vodova

Související informace

Dále čtěte

Elementkempy.cz