4. kolo 1. Ligy Dorostenek

Dnešním dnem uzavřeme 1. sérii letošní ligy dorostenek. Máme na programu zápasy s týmy na 1. a na posledním místě tabulky. Ranní zápasy nejsou pro naše slečny příjemné, ale to se nedá nic dělat. Budík zvoní v 7:00 a hala na Jižním Městě volá. Hned ráno nás čeká soupeř jeden z nejtěžších.

FBŠ Bohemians x Tatran Střešovice

První hvizd a jde se na věc. V brance klečí Anežka Bakočová, náš tým je posilněn o starší žákyně a současně oslaben o nemocnou Veroniku Štajnerovou – zdravíme do nemocnice, dále o Andreu Bukvajovou – zraněnou z minulého zápasu a už uzdravující se Dominiku Krátkou (obě se přišly podívat). Po 1. třetině prohráváme 0:2 – není to od našich holek dobře odehraná třetina – jakoby ještě spaly. Tatranky jsou všude dřív a Anežka se v brance nenudí, protože její pozornost prověřují i vlastní hráčky, ale to se stát může. Se stylem hry našich holek nesouhlasí rodiče na tribuně a jistě i trenéři v šatně. 2. třetinu zahájila skvěle Aneta Faltová, která neskutečně prolétla celé hřiště a nedala šanci brankářce Tatranu. Tohle holky nakoplo, začaly hrát o něco lépe a třetina končí 3:3 – tak tenhle stav je podstatně hezčí, ne? Ve 3. třetině holky jezdí jak motorové myši, to probírá i bohemácké fanoušky - fandí a ženou holky dál. 2 minuty před koncem poprvé za zápas vedeme po šibenici Veroniky Mandíkové, ale Tatran za necelou minutu vyrovnává. Konečný stav 5:5

FBŠ Bohemians x Nové Strašecí

Na 1. gól čekáme jen do 3. minuty, ale ten další padá až v minutě 10. – o oba se postaraly sestry Skalíkovy. V tomto zápase si nahrály body snad všechny hráčky týmu – míček je většinou na našich hokejkách, ale i hráčky z New BUBU (překlad Nové Strašecí) mají šance a překonávají za celý zápas naši brankářku Dominiku Horákovou 3x. My 14 sekund před ukončením zápasu vkládáme do branky Strašecího poslední 17. gól. Konec 17:3

Konec hracího dne – usazujeme se na 2. příčce průběžného pořadí a vyhlížíme další zápasy.