Poslední turnaj elévek

Sraz měl náš tým v 9:00 v Mladé Boleslavi a začaly jsme se rozcvičovat. První zápas nám chytala šikovná Adéla Šafárová. Hrály jsme proti FBC Texas a tento zápas jsme po 20 minutách remizovaly 7:7. Po 20 minutové přestávce nás čekal velmi těžký soupeř Tygřice MB. Všechny jsme se snažily, ale nakonec jsme podlehly a prohrály 3:7. Pak jsme měly 13 minut na oddech. Náš poslední zápas byl proti Tatranu. Na tento zápas jsme vyměnily golmanku a chytala nám moc šikovná Amálka Burzová. Zápas vypadal pro nás velmi dobře, vyhrávaly jsme o dva góly a nakonec jsme vyhrály 8:4. V našem týmu se prosadila Anička Bednářová, která dala dva góly. I nové holky se dobře prosadily, nejen střelami, ale i tím, jak to odmakaly. Moc musím poděkovat našim výborným trenérům Jirkovi Faltovi a Elišce Baierlové, kteří s námi procházeli všemi zápasy a také nás moc dobře trénovali. Moc vám děkujeme!