22
bře
bře
13. ročník Jarního Poháru
Přihlašování na 13. ročník Jarního Poháru je spuštěno!
Kód | Datum | Čas | Domácí / hosté | Domácí | Hosté | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|---|
A01 |
03.05.2023
19:00
|
Újezd nad Lesy
Las Plantas Bohemians D
|
2:13 | |||
B02 |
03.05.2023
21:00
|
Zasejc oheň
FKMP
|
9:2 | |||
A02 |
04.05.2023
20:00
|
3FO3
DREAM TEAM
|
1:10 | |||
A03 |
04.05.2023
21:00
|
FbŠ Bohemians veteráni
Fenin crew
|
0:14 | |||
B03 |
10.05.2023
19:00
|
IBK Kubánský klan
Zasejc oheň
|
2:4 | |||
B01 |
10.05.2023
20:00
|
Koťátka
Vlastenci
|
8:6 | |||
B04 |
10.05.2023
21:00
|
FKMP
Koťátka
|
2:9 | |||
A04 |
11.05.2023
19:00
|
Újezd nad Lesy
Fenin crew
|
2:12 | |||
A05 |
11.05.2023
20:00
|
3FO3
Las Plantas Bohemians D
|
4:4 | |||
A06 |
11.05.2023
21:00
|
FbŠ Bohemians veteráni
DREAM TEAM
|
0:13 | |||
B05 |
17.05.2023
19:00
|
Vlastenci
FKMP
|
9:7 | |||
B06 |
17.05.2023
20:00
|
Koťátka
IBK Kubánský klan
|
13:4 | |||
A09 |
17.05.2023
21:00
|
FbŠ Bohemians veteráni
Újezd nad Lesy
|
1:3 | |||
A07 |
18.05.2023
20:00
|
DREAM TEAM
Las Plantas Bohemians D
|
6:1 | |||
A08 |
18.05.2023
21:00
|
3FO3
Fenin crew
|
5:8 | |||
A10 |
23.05.2023
19:00
|
Fenin crew
Las Plantas Bohemians D
|
5:3 | |||
A11 |
23.05.2023
20:00
|
DREAM TEAM
Újezd nad Lesy
|
10:3 | |||
B09 |
23.05.2023
21:00
|
Vlastenci
Zasejc oheň
|
4:2 | |||
B10 |
25.05.2023
20:00
|
FKMP
IBK Kubánský klan
|
3:13 | |||
A12 |
25.05.2023
21:00
|
FbŠ Bohemians veteráni
3FO3
|
3:4 | |||
B07 |
31.05.2023
19:00
|
Zasejc oheň
Koťátka
|
4:5 | |||
B08 |
31.05.2023
20:00
|
IBK Kubánský klan
Vlastenci
|
10:8 | |||
A15 |
31.05.2023
21:00
|
FbŠ Bohemians veteráni
Las Plantas Bohemians D
|
4:4 | |||
A13 |
01.06.2023
20:00
|
DREAM TEAM
Fenin crew
|
5:3 | |||
A14 |
01.06.2023
21:00
|
3FO3
Újezd nad Lesy
|
13:0 | |||
ČF1 |
07.06.2023
19:00
|
Koťátka
Las Plantas Bohemians D
|
5:4 | |||
ČF2 |
07.06.2023
20:00
|
Fenin crew
Vlastenci
|
5:6pn | |||
ČF3 |
07.06.2023
21:00
|
DREAM TEAM
Zasejc oheň
|
2:5 | |||
ČF4 |
08.06.2023
20:00
|
IBK Kubánský klan
3FO3
|
12:3 | |||
9-11 |
08.06.2023
21:00
|
FKMP
FbŠ Bohemians veteráni
|
6:7pn | |||
SFA1 |
14.06.2023
19:00
|
Koťátka
Vlastenci
|
6:3 | |||
SFB1 |
14.06.2023
20:00
|
Las Plantas Bohemians D
Fenin crew
|
3:9 | |||
SFB2 |
14.06.2023
21:00
|
DREAM TEAM
3FO3
|
5:0k | |||
SFA2 |
15.06.2023
20:00
|
Zasejc oheň
IBK Kubánský klan
|
11:3 | |||
9-11 |
15.06.2023
21:00
|
FbŠ Bohemians veteráni
Újezd nad Lesy
|
2:3 | |||
o 3. místo |
21.06.2023
19:00
|
Vlastenci
IBK Kubánský klan
|
7:6 | |||
finále |
21.06.2023
20:00
|
Koťátka
Zasejc oheň
|
4:3 | |||
o 5. místo |
21.06.2023
21:00
|
Fenin crew
DREAM TEAM
|
5:6 | |||
o 7. místo |
22.06.2023
20:00
|
Las Plantas Bohemians D
3FO3
|
9:2 | |||
9-11 |
22.06.2023
21:00
|
Újezd nad Lesy
FKMP
|
5:0 |
Jarní Pohár 2024 - propozice | stáhnout |
# | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DREAM TEAM | 5 | 5 | 0 | 0 | 44:8 | 15 |
2. | Fenin crew | 5 | 4 | 0 | 1 | 42:15 | 12 |
3. | 3FO3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 27:25 | 7 |
4. | Las Plantas Bohemians D | 5 | 1 | 2 | 2 | 25:21 | 5 |
5. | Újezd nad Lesy | 5 | 1 | 0 | 4 | 10:49 | 3 |
6. | FbŠ Bohemians veteráni | 5 | 0 | 1 | 4 | 8:38 | 1 |
# | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koťátka | 4 | 4 | 0 | 0 | 35:16 | 12 |
2. | Zasejc oheň | 4 | 2 | 0 | 2 | 19:13 | 6 |
3. | IBK Kubánský klan | 4 | 2 | 0 | 2 | 29:28 | 6 |
4. | Vlastenci | 4 | 2 | 0 | 2 | 27:27 | 6 |
5. | FKMP | 4 | 0 | 0 | 4 | 14:40 | 0 |
Přihlášené týmy pro 13. ročník Jarního Poháru 2024:
IBK Kubánský Klan |
3FO3 |
Fenin crew |
Zasejc Oheň |
Koťátka |
SKV Benfika |
Dream Team |
Showtime |
Desperate Lumberjacks |
Las Plantas Bohemians D |
C-POWER |