Ženy A
Florbalová škola Bohemians

Ženy A Extraliga žen

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians

neděle 22.12.2019 16:00 | 8XW1-A079|Extraliga žen, 14. kolo @ SC Dubina Ostrava
12:0
1:0, 7:0, 4:0
1. SC TEMPISH Vítkovice
FbŠ Bohemians
Ženy prohrály s Brnem i Vítkovicemi
Závěr roku se klokankám příliš nepovedl. Doma padly s Bulldogs Brno a následně i s Vítkovicemi.

Těžká zkouška čekala v pátek večer na zelenobílý tým žen. V utkání s nováčkem soutěže se musely domácí klokanky vypořádat s velkou marodkou a na jejich výkonu to bylo znát.

Hned v první minutě se hosté dostali do vedení a i když následně klokanky vyrovnaly, hráčky Bulldogs přidali do konce třetiny další dvě branky.

V prostřední části se klokankám sice podařilo vyrovnat, ale tým hostí v poslední části opět odskočil.

Klokanky dokázaly dvakrát vyrovnat a za stavu 5:5 to vypadalo, že už převezmou otěže utkání, ale bylo to opět Brno, které udeřilo a celkově zvítězilo 5:6.

Zápas žen se sice nevydařil výsledkově, ale v rámci charitativního projektu k podpoře nadačního fondu Pramen pomoci nesmíme zapomenout poděkovat všem divákům, kteří přispěli na paruku pro patnáctiletou Elišku právě z Brna.

Komentář trenéra hostí Rudolfa Škubala: Šancí jsme si vytvořili hodně a mohli jsme dát i více branek, bohužel neproměníme své šance a soupeř má opravdu elitní pětici. Dneska jsme vyrovnaným výkonem všech pětek urvali tyto tři důležité body. Děkuji holkám za super výkon a zdravím na vánoční večírek. :-)

Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: No tak co k tomu říct. Bylo vidět, že Brno hodně chce a nám chyběl v zápase pohyb. Najdeme asi důvody proč tomu tak bylo, ale na to se nehraje, Ztracené body, jinak to říct nejde. Děkujeme soupeři za utkání a gratulujeme k zisku bodů.

FbŠ Bohemians - Bulldogs Brno 5:6
branky: 5. Hana Poláková, 34. Hana Poláková, 40. Adéla Bočanová, 46. Hana Poláková, 55. Hana Poláková - 1. Aneta Koláčková, 8. Aneta Koláčková, 9. Aneta Koláčková, 44. Tereza Halaštová, 51. Aneta Koláčková, 57. Petra Hložanková; rozhodčí: Ludwig Broadhall - Robert Nordin; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 27 - Markéta Marková 17; po třetinách: 1:3, 2:0, 2:3;

O dva dny později se klokanky vydaly do Vítkovic, kde odehrály velmi slušné dvě třetiny. Tu první prohrály 0:1 a je jen škoda, že se neprosadily z dobrých šancí.

V prostřední části totiž Vítkovice tvrdě trestaly každou chybu a po dvou třetinách svítilo na tabuli skóre 8:0 pro domácí.

Klokankám se podařilo do utkání vrátit až v poslední části, ale nakonec odjely z Vítkovic s prohrou 12:0.

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 12:0
branky: 3. Barbora Husková, 22. Denisa Ferenčíková, 25. Barbora Husková, 27. Lenka Novotná, 29. Eliška Planková, 31. Dominika Buczek, 35. Barbora Husková, 40. Kamila Paloncyová, 47. Sára Seevaldová, 53. Sára Seevaldová, 54. Barbora Husková, 60. Dominika Buczek; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Nikola Příleská 8 - Martina Lerchová 15, Daniela Kreisingerová 14; po třetinách: 1:0, 7:0, 4:0;

Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Grigara: První třetina odehraná dle plánu. Ve druhé domácí přidali na pohybu a zaslouženě rozhodli. Nás mrzí pár neproměněných šancí. Musíme se dát přes Vánoce zdravotně do pořádku, protože nás čekají další těžké zápasy. Přejeme všem hezké Vánoce a děkujeme soupeři za zápas.

Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Zápas s velkým počtem vypracovaných střeleckých situací, v první třetině jsme selhávali ve finální fázi, od druhé třetiny už jsme našli gólovou soustředěnost a začalo to padat. Zápas jsme měli pevně pod kontrolou. Díky soupeřkám za zápas a štastné Vánoce všem.

Informace o utkání

Související fotogalerie