středa 20.12.2023 10:00 | 8XWP-4B01|Pohár, 4. kolo @ Jedenáctka VS
0:2, 0:0, 0:4
FbŠ Bohemians
Tatran Střešovice
Středeční POHÁROVÉ zápasy našich žen i mužů bohužel nevyšly
Pár dnů před vánoci se klokani i klokanky utkali v pohárových zápasech. Muži proti Boleslavi a ženy proti Tatranu.

MUŽI

V důležitém utkání Poháru Českého florbalu proti Mladé Boleslavi ukázali naši Klokani pevnou obranu a vyrovnanou hru. Oba týmy předvedly kvalitní výkony, ale nakonec jsme kvůli našim neproměněným šancím a neproměněným přesilovkám podlehli tlaku Boleslavi. Zápas nakonec skončil ve prospěch Mladé Boleslavi 2:4. I přes výsledek můžeme být hrdí na výkon našich hráčů a jejich schopnost držet krok s kvalitním soupeřem. Doufáme, že se nám podaří v dalších zápasech vylepšit zakončení a využívat šance, abychom získali ještě více bodů. Hvězdami tohoto pohárového zápasu se nakonec stali Matúš Gajdoš a Lukáš Bauer.

FbŠ Bohemians - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:4
branky: 13. Matúš Gajdoš, 24. Jakub Buršík - 2. Jiří Besta, 13. Martin Tokoš, 34. Jakub Vařecha, 38. Adam Delong; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Daniel Műck 16 - Lukáš Bauer 14; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:0

ŽENY

Dopolední bitva našich klokanek s Tatranem nabídla skvělý zážitek. Oba celky hrály od úvodních minut ve vysokém tempu, ale gólově se prosazovaly jen střešovické hráčky, které si vydobyly vedení 2:0 i díky zásahu Gabriely Vaníčkové, která ještě v minulé sezoně působila právě mezi klokankami. Klokanky, hnané více než 400 návštěvníky složenými převážně ze školaček a školáků, nemohly najít recept na defenzivu Tatranu, a tak nakonec rozhodl vstup do třetí části a rychlý zásah Karolíny Stůjové a v přesilovce Lucie Želízkové. Hráčkami zápasu byly Michaela Urbanová a Mariana Býčková. Zápas nakonec skončil 0:6 ve prospěch Tatranu.

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 0:6
branky: 7. Linda Fuchsová, 10. Gabriela Vaníčková, 31. Karolína Stůjová, 36. Lucie Želízková, 42. Mariana Býčková, 42. Gabriela Vaníčková; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 435; zásahy brankářů: Kristýna Karli 18 - Monika Šolleová 14; po třetinách: 0:2, 0:0, 0:4