Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Bohemka v době Koronaviru

Poslední aktualizace: 11.5.2020 14:00

Důležité aktuality pro členy klubu

11.5.2020 - Spolu se začátkem tréninků v hale jsme ukončili projekt #bohemkavobyvaku. Podívejte se na celkové zhodnocení projektu.

7.5.2020 Pravidla pro tréninky v hale od 11.5.2020 naleznete ZDE.

6.5.2020 - Spustili jsme Zápis do našich mládežnických družstev a také do Všeobecné sportovní přípravky na sezónu 2020/2021.

V dnešním článku byl zveřejněn článek s Harmonogramem tréninků od 11. do 22.5.2020.

5.5.2020 - Veškeré informace k důležitým termínům a nadcházejícím událostem naleznete v harmonogramu na léto 2020.

4.5.2020 Na základě vládního usnesení ze dne 30.4.2020 se vrátíme od pondělí 11.5.2020 k tréninkové činnosti v hale. Podrobnější informace včetně harmonogramu tréninků budeme přinášet v průběhu tohoto týdne.

Vyšlo nové video #bohemkavobyvaku  s kondičním trenérem Christianem Morcillem. Odkaz na video naleznete ZDE.

1.5.2020 - Vyšlo nové video #bohemkavobyvaku trenérem Antonínem Palatínusem a Honzou Grmolcem. Odkaz na video naleznete ZDE.

29.4.2020- Vyšlo nové video #bohemkavobyvaku s kondičním trenérem Christianem Morcillem a Superligovým hráčem Danielem CabejškemOdkaz na video naleznete ZDE

  28.4.2020 - Obnovujeme tréninkovou činnost. Kompletní informace ke skupinovým kondičním tréninkům naleznete v našem článku.

  Vyšlo nové video #bohemkavobyvaku s trenérem Antonínem Palatínusem a Honzou Grmolcem. Odkaz na video naleznete ZDE.

  27.4.2020 Postupné uvolňování vládních nařízení přineslo dobré zprávy i pro klokany. Od středy 29.4.2020 se tak budeme moct vídat na společných venkovních trénincích na hřišti poblíž Děkanky, které budou vedeny ve skupinách do 10 osob. Zaměřovat se budeme především na kondiční složku, a to za pomoci zábavných cvičení. Konkrétní informace k organizaci těchto tréninků a podrobné pokyny budeme zasílat v úterý 28.4. dopoledne přes Členskou sekci.  

  Vyšlo nové video#bohemkavobyvaku kondičním trenérem Christianem Morcillem. Odkaz na video naleznete ZDE.

  24.4.2020- Vyšlo nové video #bohemkavobyvaku. Podívejte se, jak makají klokani v (nejen) obýváku. Odkaz na video naleznete ZDE.
  I nadále sledujeme aktuální nařízení a vývoj situace, nejnovější informace podle pokynů MŠMT Vám budeme přinášet v následujících dnech. 

  23.4.2020 Vyšlo nové video #bohemkavobyvaku s Extraligovou hráčkou Veronikou Loudovou. Odkaz na video naleznete ZDE.

  22.4.2020 - Vyšlo nové video #bohemkavobyvaku s kondičním trenérem Christianem Morcillem. Odkaz na video naleznete ZDE.

  21.4.2020 - Vyšlo nové video #bohemkavobyvaku s Anetou Faltovou, které naleznete ZDE.  

  20.4.2020Turnaj ve Falunu je oficiálně zrušen ze strany pořadatele a proto se letošní zájezd do Švédska neuskuteční. U turnaje Prague Games situaci nadále monitorujeme a jeho pořadatel zatím pokračuje v přípravách.
  U Letního soustředění stále čekáme na konkrétnější informace ze strany Vlády ČR a vše připravujeme tak, abychom na něj odjeli i letos. Žádáme vás proto o trpělivost a jakmile budou známé podmínky konání rekreačních pobytů během léta, přineseme bližší informace. 
  Tréninková činnost stále zůstává omezena a i tento týden se můžete těšit na nové výzvy a tréninky v rámci #bohemkavobyvaku. Pokračují i individuální tréninky, které naleznete v dokumentech v Členské sekci. Už nyní se můžete těšit na novou baterii tréninků, které pro členy připravuje kondiční trenér Christian Morcillo ve spolupráci s hráči a trenéry. Pondělní díl s číslem #18 již naleznete zde.
  V Členské sekci byl dnes zároveň zveřejněn Dotazník ke klubovému oblečení
  , jehož nezávazné vyplnění nám pomůže být lépe připraveni na novou sezónu a mít dostatečné skladové zásoby.

  16.4.2020 - Vedení klubu přinese v nejbližších dnech finální rozhodnutí k účasti na zahraničním turnaji ve švédském Falunu.


  Organizační informace

  Sekretariát a Fanshop
  Věci na sekretariátu řešte pouze elektronicky na e-mailu: sekretar@fbsbohemians.cz, osobně jen po předchozí telefonické domluvě s Adélou Bočanovou: +420-774-168-745. Objednávání věcí z klubového fanshopu řešte přes klubový e-shop. Doručování je možné přes přepravní společnosti, nebo osobně po předchozí domluvě (+420-774-168-745).

  Příměstské tábory
  Přípravy na naše oblíbené příměstské tábory běží bez omezení a stejně tak i přihlášky. Přihlašovací formulář a konkrétní termíny naleznete v Členské sekci v záložce Moje e-přihlášky, nebo na webu elementkempy.cz.

  Soustředění
  U florbalového soustředění v Rokytnici nad Jizerou běží vše podle plánu a i my už se do Rokytnice moc těšíme. Kompletní informace k soustředění naleznete zde a přihlášky lze stále vyplňovat nejlépe přes Členskou sekci v záložce Moje e-přihlášky, nebo mailem na adresu: sekretar@fbsbohemians.cz. Zbývají poslední volná místa, tak s přihlášením neotálejte.

  Nábory
  Elektronickou a telefonickou formou pokračují i nábory do našich mládežnických týmů na sezónu 2020/2021. Přijímáme chlapce i dívky a veškeré důležité informace naleznete v Náborové sekci

  Neligové turnaje 
  Informace k turnajům přinášejí trenéři jednotlivých kategorií pomocí Členské sekce.

  Dotazník zpětné vazby
  V rámci ukončení sezóny jsme připravili pro naše členy i tradiční dotazník zpětné vazby, kde se ptáme na cesty ke zlepšení naší činnosti. Budeme rádi, pokud posbíráme co nejvíce podnětů a společně náš klub posuneme opět dál. Dotazník zpětné vazby naleznete na týmové zdi svého družstva v Členské sekci

  Tréninková činnost
  Aktuální harmonogram tréninků naleznete zde. Pro hráče a hráčky z kategorií mladší žáci, žákyně - junioři, juniorky je možnost i dopoledního tréninku.


  Sportovní oblast

  V době, kdy jsme nemohli do haly jsme se rozhodně nenudili! Projekt #bohemkavobyvaku nabídl našim členům tři úrovně cvičení jak zlepšovat své schopnosti a dovednosti i v době, kdy bylo možné pracovat pouze na dálku. Připomeňme si je: Kondiční a florbalové výzvyIndividuální tréninkyVideo rozbory.

  Kondiční a florbalové výzvy:

  Náš kondiční trenér Christian Morcillo a elitní hráči a hráčky pro naše členy připravovali sérii videí, ve kterých byla kondiční cvičení a florbalová průpravná cvičení na zlepšení techniky.

  Videa jste pravidelně vídali na našem Instagramu a YouTube kanálu. Současně jsou i nyní všechna videa přehledně k dispozici na webové podstránce #bohemkavobyvaku.

  Individuální tréninky:

  Pracovat na sobě mohli hráči a hráčky i pomocí individuálních plánů. Rozdělili jsme všechny naše hráče a hráčky podle jejich výsledků a připravili jim individuální tréninky, aby mohli v době domácí karantény pracovat na rozvoji svých schopností. 

  Tréninky a rozdělení členů do skupin jsou stále ke stažení v dokumentech v Členské sekci, a to pro všechny týmy od přípravky po juniory a juniorky. 

  Kompletní článek k individuálním tréninkům je zde a zařazená videa pak můžete zhlédnout v tomto článku

  Video rozbory:

  V rámci projektu #Bohemkavobyvaku jsme zapojili i hlavního trenéra superligového týmu Michala Jedličku, který pro naše mládežnické členy připravoval pravidelné video rozbory.

  Videa byla vždy zveřejněna na týmové zdi v Členské sekci. 

  V prvním díle se Michal věnoval Hře hráče s míčkem a ve druhém pak Střelbě.


  Zábava

  Věříme, že jste s námi všichni makali na dálku. Pokud máte nějaká videa či fotky, jak jste trávili čas v době, kdy jsme se nemohli vídat na trénincích, tak nám je i nyní můžete zasílat na email: marketing@fbsbohemians.cz . Děkujeme za podporu celého projektu, jeho zhodnocení naleznete zde.

  Bohemka do toho!

  Poslední aktualizace: 20. květen 2020