Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians

Pro každého kluka (ročník narození 2002-2004) a každou dívku (ročník narození 2001-2004), kteří se chtějí neustále zlepšovat a stát se členem jednoho z nejúspěšnějších mládežnických klubů v ČR, pořádáme v rámci projektu Bohemians Tryouts výběrové tréninky, kde ti naši trenéři dají šanci se probojovat do našich elitních týmů.

Proč to děláme

„Od Bohemians Tryouts si slibujeme zvýšení konkurence v našich týmech a objevení nových talentů. Pevně doufáme, že tato akce přinese efekt v podobě zlepšování se všech hráčů, a to hráčů současných i nově příchozích“, říká Adam Růžek.

Jeho slova doplňuje i trenér Michal Jedlička "Tento projekt je skvělou možností pro všechny kluky a holky, kteří už florbal hrají, aby poznali prostředí vrcholového florbalu. Zdravá konkurence je důležitým faktorem pro všechny hráče a hráčky. Díky ní se rychleji zlepšují a dosahují tak svých sportovních cílů i snů. Je to ideální cesta do superligového družstva mužů, nebo extraligového týmu žen".

Junioři FbŠ Bohemians získávají titul mistrů ČR - Sezóna 2017/2018
Takhle se radovali junioři FbŠ Bohemians ze zisku titul mistrů ČR - Sezóna 2017/2018

Co tě čeká

Během Bohemians Tryouts absolvuješ trénink společně s našimi dorosteneckými a juniorskými týmy, které hrají nejvyšší soutěže. Máš tak jedinečnou příležitost účastnit se tréninku společně s juniorskými mistry ČR pod vedením trenéra Michala Jedličky.

Příchozí dívky si zatrénují s juniorkami FbŠ Bohemians pod vedení trenéra ženského ‚A‘ týmu Tomáše Grigara.

Následně po ukončení tréninku proběhne individuální pohovor, kde ti představíme fungování našeho klubu a všechny výhody, které na tebe čekají.

Chceš dorazit na Bohemians Tryouts

Napiš e-mail našemu sportovnímu manažerovi Adamu Růžkovi na adresu: adam.ruzek@fbsbohemians.cz nebo mu zavolej na telefonní číslo +420 720 472 596.

Poslední aktualizace: 20. leden 2019

Rychlá navigace