Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Bohemians Tryouts

Pokud sis odpověděl/a ANO a máš chuť se neustále zlepšovat, tak přijď na jeden z našich výběrových tréninků v rámci projektu Bohemians TRYOUTS.

Podmínka: ročník narození kluci (2002-2005) a dívky (2001-2005).

Co tě čeká

Během Bohemians Tryouts absolvuješ trénink společně s našimi dorosteneckými a juniorskými týmy, které hrají nejvyšší soutěže. Máš tak jedinečnou příležitost účastnit se tréninku společně s juniorskými mistry ČR pod vedením trenéra Michala Jedličky.

Příchozí dívky si zatrénují s juniorkami FbŠ Bohemians pod vedení trenéra ženského ‚A‘ týmu Tomáše Grigara.Následně po ukončení tréninku proběhne individuální pohovor, kde ti představíme fungování našeho klubu a všechny výhody, které na tebe čekají.

Proč to děláme

„Od Bohemians Tryouts si slibujeme zvýšení konkurence v našich týmech a objevení nových talentů. Pevně doufáme, že tato akce přinese efekt v podobě zlepšování se všech hráčů, a to hráčů současných i nově příchozích“, říká Adam Růžek.

Jeho slova doplňuje i trenér Michal Jedlička "Tento projekt je skvělou možností pro všechny kluky a holky, kteří už florbal hrají, aby poznali prostředí vrcholového florbalu. Zdravá konkurence je důležitým faktorem pro všechny hráče a hráčky. Díky ní se rychleji zlepšují a dosahují tak svých sportovních cílů i snů. Je to ideální cesta do superligového družstva mužů, nebo extraligového týmu žen".

Junioři FbŠ Bohemians získávají titul mistrů ČR - Sezóna 2017/2018
Takhle se radovali junioři FbŠ Bohemians ze zisku titul mistrů ČR - Sezóna 2017/2018

Chceš dorazit na Bohemians Tryouts?

Napiš e-mail nebo zavolej našemu sportovnímu manažerovi Adamu Růžkovi

Adam Růžek
Email: sport@fbsbohemians.cz
Tel.: +420 720 472 596

Plánované termíny:

Květen – zkouška hráčů a hráček pro nově se tvořící týmy mládeže FbŠ Bohemians (přihlášky do konce 15.5. na email: sport@fbsbohemians.cz)

Červenec – v rámci účasti hráčů na turnaji Prague Games (přihlášky do konce června na email: sport@fbsbohemians.cz)

Říjen/Listopad – jsi talentovaným hráčem svého týmu a nejsi spokojen se svojí pozicí? I v rozběhnuté sezóně přijď zkusit své štěstí mezi elitní mládežnické týmy Bohemians. (přihlášky do konce října na email: sport@fbsbohemians.cz)

Poslední aktualizace: 6. únor 2019

Rychlá navigace