Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Bohemians Tryouts

Pokud sis odpověděl/a ANO a máš chuť se neustále zlepšovat, tak přijď na jeden z našich výběrových tréninků v rámci projektu Bohemians TRYOUTS.

Podmínka: ročník narození kluci (2004-2007) a dívky (2003-2007).

Co tě čeká

Během Bohemians Tryouts absolvuješ trénink společně s našimi dorosteneckými a juniorskými týmy, které hrají nejvyšší soutěže. Máš tak jedinečnou příležitost účastnit se tréninku společně s juniorskými mistry ČR pod vedením trenéra Michala Jedličky.

Příchozí dívky si zatrénují s juniorkami FbŠ Bohemians pod vedení trenéra ženského ‚A‘ týmu Tomáše Grigara.Následně po ukončení tréninku proběhne individuální pohovor, kde ti představíme fungování našeho klubu a všechny výhody, které na tebe čekají.

Proč to děláme

Jeho slova doplňuje i trenér Michal Jedlička "Tento projekt je skvělou možností pro všechny kluky a holky, kteří už florbal hrají, aby poznali prostředí vrcholového florbalu. Zdravá konkurence je důležitým faktorem pro všechny hráče a hráčky. Díky ní se rychleji zlepšují a dosahují tak svých sportovních cílů i snů. Je to ideální cesta do superligového družstva mužů, nebo extraligového týmu žen".


Chceš dorazit na Bohemians Tryouts?

Napiš e-mail nebo zavolej našemu šéftrenéru Tomáši Grigarovi.

Tomáš Grigar
Email: sport@fbsbohemians.cz
Tel.: +420 728 351 446

Plánované termíny:

Řijen - datum upřesníme 
Listopad - plánovaná zkouška hráčů a hráček pro nově se tvořící týmy mládeže FbŠ Bohemians. Upřesníme v průběhu října.

Poslední aktualizace: 25. srpen 2020

Rychlá navigace