Mladší žáci P4
Florbalová škola Bohemians
Členská sekce
Klub
O nás
Podpořte Bohemku
Kontakty
Tréninky
Sportovní haly
Trenéři
Historie a úspěchy
Naše projekty
Důležité termíny
Objednávky
Zdravotní prohlídky
Brigády a zaměstnání
Ke stažení
Časté dotazy
Média
Vítejte v Bohemians
Muži A
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka soutěže
Statistiky hráčů
Články
Ženy A
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka soutěže
Statistiky hráčů
Články
Týmy
Nábory
Nábor chlapců a dívek
Florbal pro děti od 6 let
Všeobecná sportovní přípravka 3 - 4 let
Sportovní hry 5 - 6 let
Školní kroužky florbalu 6 – 13 let
Všesportovní kroužek 6 - 11 let
Kroužky aerobicu pro dívky 6-13 let
Kroužky badmintonu pro děti 6-15 let
Partneři
Podpořte Bohemku
Články
Fanzone
Vstupenky
Fanklub
Fotogalerie
E-shop
Bohemka TV
Akce
School Match
Jarní pohár
Prague Challenge
Element kempy
Florbal Open Air
Deaf Open
Florbal pro rodiče
Aktivní rodiče
Sportovní haly
Bublina Arena
Exe Sport Shop
Badminton
Bublina Gym
Exe Sport Arena
Mladší žáci P4
Liga mladších žáků 3+1
Soupiska a realizační tým
Aktuálně
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka soutěže
Statistiky hráčů
Články
Maršálek Matěj
Družstvo
Mladší žáci P4
Pozice
útočník
Číslo
42
Věk
15 let
Narozen
4. 2. 2009
Profil na ceskyflorbal.cz
Další hráči na soupisce
Obránci
17
Havránek Patrik
Útočníci
10
Rozvald David
14
Velek Tomáš
15
Mückstein Michal
24
Vach Michal
33
Fišer Filip
42
Maršálek Matěj
9
Kubizňák Oliver
99
Kaprál Jáchym
Hráči
-
Augusta Matěj
-
Čelák Sebastian
-
Hrubý Václav
-
Kříž Jakub
-
Loubek Alex
-
Lukáš Benedikt Jan
-
Maussen Leonardus
-
Novotný Jakub
-
Osvald Pontus
-
Polák Matyáš
-
Prokop Marek
-
Šedina Benedikt
-
Timura Jan
-
Žák Vojtěch
12
Kello Michael
16
Křen Antonín
17
Staněk Jakub
18
Štorch Oliver
2
Pořízek Tomáš
2
Ulrych Jiří
20
Vácha Josef
23
Benetka Adam
25
Krejčí Tobiáš
27
Nedavaška Ondřej
29
Záruba Jan
31
Sadílek Matyáš
35
Gavenda Matěj
37
Vaněk Martin
41
Lukeš Vojtěch
44
Vykusa Daniel
46
Bugala Martin
47
Šolta Tobias
49
Schenker Loren Ignác
55
Horejsek Jan
66
Hokeš Marek
67
Babiar Šimon
68
Blažek Antonín
7
Novák Tomáš
70
Rákosník Jakub
75
Cina Eliáš
80
Škrovánek Andrej
83
Kadečka Martin
86
Hubr Samuel
90
Kupec Marko
97
Bürger Dominik
Realizační tým
RT
Grmolec Jan
Hlavní trenér
RT
Palatínus Antonín
Asistent trenéra
RT
Krebner Matyáš
Asistent trenéra
RT
Paukner Václav
Asistent trenéra
RT
Cabejšek Daniel
Asistent trenéra
RT
Mrázek Michal
Trenér brankářů
RT
Morcillo Gallardo Christian
Kondiční trenér