Ženy A
Florbalová škola Bohemians

Ženy A Extraliga žen

FbŠ Bohemians - Bulldogs Brno

pátek 20.12.2019 19:00 | 8XW1-A078|Extraliga žen, 13. kolo @ SH Děkanka
5:6
1:3, 2:0, 2:3
FbŠ Bohemians
Bulldogs Brno
Pro Pramen Pomoci se vybralo krásných 10 000,-
V prosinci jsme vybírali peníze na paruku pro nemocnou Elišku.

Již druhý rok se rozhodly extraligové hráčky v předvánoční čas pomoc dobré věci. A i letos ženy spojily síly s nadačním fondem Pramen Pomoci. 

20. prosince se odehrálo charitativní utkání proti Bulldogs Brno. Zápas žen se sice nevydařil výsledkově, ale v rámci charitativního projektu nesmíme zapomenout poděkovat všem divákům, kteří přispěli na paruku pro patnáctiletou Elišku, která je právě z Brna. Velké poděkování pak patří i Petře Slavíkové, která darovala svůj cop vlasů. 

Celkový výtěžek z prodaného cukroví a dobrovolného vstupného dosáhl na krásných 10 000 Kč. “Jsem ráda, že se nám znovu podařilo vybrat slušnou částku, aby jsme pomohly k výrobě nové paruky. To by se nepodařilo kdyby se do toho nezapojily všechny hráčky Bohemky i Bulldogs Brno a samozřejmě diváci, kteří si zakoupili napečené dobroty.” říká obránkyně Bohemians a patronka projektu Kristýna Andrlová.

V rámci televizního utkání proti Ostravě jsme předali šek Michaele Losové, ředitelce nadačního fondu a Radce Rosické, patronce organizace.

Informace o utkání

Související fotogalerie