Muži A
Florbalová škola Bohemians

Muži A Superliga florbalu

FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice

pondělí 28.10.2019 17:00 | 8XM1-A063|Tipsport Superliga, 9. kolo @ SH Děkanka
10:2
5:1, 2:1, 3:0
FbŠ Bohemians
Tatran Teka Střešovice
Klokani rozstříleli Tatran. Buršík nastřílel 5 branek.
Tohle byla paráda. Jednoznačné vítězství 10:2 nad střešovickým rivalem si užila zaplněná Děkanka.

Vstup do zápasu z říše snů. Přesně taková byla první třetina. Kuba Buršík vstřelil 2 branky, Tatran jednou odpověděl a klokani jeli dál. Čihák s Cabejšek zvýšili na 4:1 a aby toho nebylo málo, tak se Daniel Cabejšek postavil k nájezdu, který také proměnil. Do šaten se šlo za stavu 5:1 a hráči Tatranu měli o čem přemýšlet.

FLASHBACK:

Další útočníci domácích sice ve druhé části šetřili síly, ale nevadilo to. Byl to zápas Kuby Buršíka, který nastřílel 5 branek a připsal si jednu asistenci k tomu. Ve druhé části to byly z jeho čepele dvě trefy, které znamenaly vedení 7:1 a vůbec nevadilo, že se Tatran jednou prosadil. Tenhle večer patřil klokanům.

SESTŘIH BRANEK:

A závěr utkání? Jednoznačné vítězství potvrdili svými brankami opět Buršík, Krbec a při hře v šesti Kieler. Klokani podali nemilosrdný výkon směrem dopředu i dozadu a dali zapomenout na sobotní porážku v Ostravě. Odpracované utkání si pochvalovali nejen trenéři, ale dlouhým potleskem i fanoušci.

V příštím kole jednou klokani do Pardubic.

OHLASY PO UTKÁNÍ:

Komentář trenéra domácích (Martin Forman): Přišli lidi, přišly góly. Jsem velice rád, že jsem protrhli sérii nekvalitních výkonů. První třetinu, si troufám říct, že jsme předvedli možná nejlepší naší třetinu od začátku sezóny. Druhá byla o poznání horší a měli jsme i štěstí na naší straně. Ve třetí třetině už to bylo lehce na sílu, ale my jsme nepřestali jezdit. Děkujeme Tatranu za zápas. Cenné vítězství!

Komentář trenéra hostů (Jakub Menhart): Jsem zklamaný z nástupu do utkání, který rozhodl celý průběh. Ve druhé třetině o hodně zlepšený výkon, bohužel naše koncovka je tragická. Zkušenosti na straně Bohemky jsou znát.

FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice 10:2
branky: 
5. Jakub Buršík, 11. Jakub Buršík, 17. Pavel Čihák, 18. Daniel Cabejšek, 19. Daniel Cabejšek, 30. Jakub Buršík, 32. Jakub Buršík, 54. Jakub Buršík, 59. Kryštof Krbec, 60. Patrik Kieler - 16. Matěj Havlas, 37. Pavel Sládeček; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 223; zásahy brankářů: Michal Kotouček 23 - Lukáš Kříž 19; po třetinách: 5:1, 2:1, 3:0;

Informace o utkání