Muži A
Florbalová škola Bohemians

Muži A Superliga florbalu

Technology Florbal MB - FbŠ Bohemians

čtvrtek 26.9.2019 10:00 | 8XM1-A019|Tipsport Superliga, 3. kolo @ MSH Mladá Boleslav
7:3
2:1, 2:2, 3:0
Technology Florbal MB
FbŠ Bohemians
Klokani nestačili na Boleslav
Dvě třetiny vyrovnané utkání body nepřineslo.

Ranní School match na boleslavské půdě přinesl vyrovnaný zápas, kde klokani dlouho vzdorovali. V poslední třetině však soupeř potvrdil své kvality a nakonec zvítězil 7:3.

V polovině první třetiny poslal Viktor Kopecký klokany do vedení a i když stačili boleslavští do konce první dvacetiminutovky vývoj utkání otočit na 2:1, odehráli jsme velmi dobrou pasáž.

V té prostřední klokani dokonce utkání otočili. Buršík dvěma zásahy obrátil vývoj utkání na 2:3 pro Bohemians a zelenobílí začali na boleslavské půdě dokazovat, že jsou ve skvělé formě. V polovině utkání se ovšem začal probouzet i náš soupeř. Ten nejprve opět vrátil vedení na svou stranu a v poslední třetině využíval rychlých brejků do otevřené obrany. 

Z Boleslavi tak vezou klokani prohru 7:3 a v dalším kole vyzvou v neděli 29.9.2019 od 17:00 doma na Děkance Panthers Otrokovice.

Komentář trenéra domácích Petra Novotného: "Věděli jsme, že nás čeká hodně těžký soupeř. Měli jsme k nim respekt. První dvě třetiny potvrzovaly, že na útočné půlce je Bohemka nebezpečná, trestala každou naši chybu. Ve třetí třetině se nám podařilo zjednodušit hru, a potom, co jsme soupeři odskočili na tři branky, jsme zápas zkušeně dohráli."

Komentář asistenta trenéra hostí Martina Formana: "Dvě třetiny jsem hráli slušný zápas, ale ve třetí jsme začali dělat špatná a pomalá rozhodnutí. Musíme se do dalších zápasů hodně zlepšit. Dnes jsme sem jeli pro body, a ty nemáme, takže je to neúspěch. Děkujeme školákům, že dorazili, a těšíme se na další klání."

Technology Florbal MB - FbŠ Bohemians 7:3
branky: 
12. Tomáš Novák, 19. Jakub Bína, 30. Jan Natov, 31. Tomáš Chroust, 45. Jakub Bína, 47. Filip Zakonov, 50. Milan Tomašík - 10. Viktor Kopecký, 21. Jakub Buršík, 24. Jakub Buršík; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 1090; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 25 - Michal Kotouček 28, Jakub Zavřel 6; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:0;

Informace o utkání