Juniorky

Juniorky 1. liga juniorek

FbŠ Bohemians - Florbalová akademie MB

čtvrtek 10.1.2019 19:30 | 8XD1-A106|1. liga juniorek, 17. kolo @ Nová MSH Mladá Boleslav
5:8
2:1, 2:3, 1:4
Florbalová akademie MB
Ženy zajíždí v sobotu na půdu nováčka z Plzně
Po nevydařeném zápase s Vítkovicemi čeká ženy souboj s posledním týmem tabulky, proti kterému chtějí bodovat.

Klokankám nevyšel první zápas v roce 2019 proti Vítkovicím, ve kterém prohrály 10:3, ale ani Plzeňským hráčkám se nedařilo, obdržely 18 branek od Ostravy. Ženy budou chtít v tomto zápase brát plný počet bodů. Aktuálně se nacházíme na 5. místě tabulky s 26 body, soupeřky jsou poslední s 6 body.

V prvním vzájemném souboji Plzeň předvedla velmi houževnatý výkon a o vítězství klokanek rozhodla až poslední třetina, ve které nasázely soupeřkám 5 branek.

Nebývalou formu má útočnice Eliška Císařová. Ta skórovala ve třech utkáních po sobě a o víkendu hodlá v gólové šňůře pokračovat.

"Máme co napravovat. Proti Vítkovicím to určitě nebylo ideální. V Plzni nás čeká možná papírově jednodušší soupeř, ale rozhodně ho nesmíme podcenit," říká blonďatá útočnice.

A na podcenění upozorňuje i obránkyně Aneta Toulová. "Ačkoliv bude sobotní zápas v Plzni s týmem ze spodních příček tabulky, rozhodně nehodláme nic podcenit. Plzeň umí své soupeře potrápit, ale myslím si, že o našem vítězství rozhodneme maximálně ve druhé třetině utkání.”

Extraliga žen:

Sobota 12.1.2019 - 18:00 - FBŠ Slavia Plzeň vs. FbŠ Bohemians - Slavia VŠ Plzeň

Extraligový tým žen bude na dálku fandit i svým mladším kolegyním z týmu juniorek, které mají pořádně nabitý program. Ve čtvrtek se představí od 19:30 v Mladé Boleslavi, v sobotu od 17:00 na půdě Chodova a v neděli od 15:00 proti Tatranu Střešovice.

1. liga juniorek:

Čtvrtek 10.1.2019 - 19:30 - FbŠ Bohemians vs. Florbalová akademie MB - Nová MSH Mladá Boleslav

Sobota 12.1.2019 - 17:00 - Florbal Chodov vs. FbŠ Bohemians - SH Jižní Město

Neděle 13.1.2019 - 15:00 - Tatran Střešovice vs. FbŠ Bohemians - Aréna Střešovice