neděle 17.2.2019 17:00 | 8XM1-A172|Tipsport Superliga, 25. kolo @ SH Česká Lípa
5:7
2:3, 1:3, 2:1
FBC 4CLEAN Česká Lípa
HATTRICK PATRIKA KIELERA A NADĚJE NA POSTUP DO PLAY-OFF STÁLE ŽIJE!
Patrik Kieler v nedělním zápase proti České Lípě výrazně přispěl k vítězství svého týmu.

Muži si po boji z České Lípy odváží tři body a jejich šance na postup do play off stále žije. A že to byla bitva!

Hrálo se vážně o hodně. Bohemka o naději na play off a Česká Lípa vyhnutí se play-down. Zápas začínal v 17 hodin a od začátku tempo hry diktoval pražský tým v bráně s výborně připraveným Michalem Kotoučkem. Utkání měli pod kontrolou hosté a probíhal v jejich režii. Přesto domácí tým dokázal závěr zápasu zdramatizovat a zatlačit své soupeře. Stav stáhli na rozdíl dvou gólu. Víc už ale nezvládli. Zápas tak ovládli hráči v zelenobílých dresech, kteří se celkem sedmkrát radovali z překonání domácího brankáře Jana Dvořáka.

Hráčem utkání hostů byl zaslouženě vyhlášen Patrik Kieler, který si stejně jako v posledním střetnutí proti České Lípě připsal gólový hattrick. Česká Lípa Patrikovi prostě svědčí!

Vyjádření trenéra hostů, pana Michala Jedličky: „Pro nás extrémně důležitý zápas o zachování si naděje pro play-off. Hra byla celkem slušná až na třetí třetinu, kdy nás domácí zatlačili, a ještě zdramatizovali průběh utkání. Děkujeme soupeři, divákům i pořadatelům.“

Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní zápas rozhodlo neproměňování šancí a výborný výkon gólmana soupeře. Díky všem za utkání.

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians 5:7

branky: 6. Kamil Břiška, 9. Radek Krajcigr, 32. Jaromír Ekl, 50. Radek Krajcigr, 58. Dominik Jansa - 2. Patrik Kieler, 6. Jakub Buršík, 16. Kryštof Krbec, 27. Patrik Kieler, 33. Patrik Kieler, 39. Daniel Cabejšek, 43. Vojtěch Zezulka; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 310; zásahy brankářů: Jan Dvořák 12, Ivan Ponomarev 4 - Michal Kotouček 12; po třetinách: 2:3, 1:3, 2:1;