Muži A

Muži A Tipsport Superliga

Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians

neděle 20.1.2019 18:00 | 8XM1-A145|Tipsport Superliga, 21. kolo @ STODOLA Aréna Střešovice
9:6
1:2, 5:0, 3:4
Tatran Teka Střešovice
REPORT: Tatran ovládl derby díky nástupu do druhé třetiny
Velmi bojovné střetnutí. Přesně takové, jako se už před začátkem zápasu mezi Bohemians a Tatranem čekalo. Bohužel bez bodového zisku pro zelenobílé.

Klokani do derby nevstoupili vůbec špatně. Hráli vyrovnanou partii a skóre otevřel Matyáš Krebner. Střešovice sice odpověděly, ale vedení vrátil na stranu Bohemians Viktor Kopecký.

Vstup do druhé části se ovšem nepovedl. Tatran za necelých 90 vteřin 3x udeřil a klokany na několik minut úplně vypnul. Střešovice pak díky dvěma dalším brankám utekly na 6:2 a tento rozdíl se ukázal jako klíčový.

Kindl s Ďopanem sice snížili na 6:4, ale Tatran opět odpověděl. Další branky Buršíka a Krebnera dokonce přiblížily Bohemians na rozdíl jediného gólu a za stavu 7:6 to vypadalo na velký comeback do zápasu, ale Tatran v závěru přidal ještě dvě branky a uzavřel konečné skóre na stavu 9:6.

Klokani bohužel nedosáhli na důležité body v boji o play-off a další bitva je čeká už v neděli 27.1. od 16:00 doma proti Chodovu.

ZÁZNAM UTKÁNÍ:

Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians 9:6

branky: 13. Filip Langer, 21. Jonáš Kreysa, 22. Dalibor Švéda, 23. Adam Tlapák, 34. Filip Langer, 38. Pavel Sládeček, 53. Filip Langer, 59. Filip Langer, 60. Dalibor Švéda - 11. Matyáš Krebner, 20. Viktor Kopecký, 46. Tomáš Kindl, 49. Marek Ďopan, 54. Jakub Buršík, 58. Matyáš Krebner; rozhodčí: Steven Preisig - Cyrille Schädler; vyloučení:3:2; využití: 0:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Michal Rebro 16 - Michal Kotouček 16; po třetinách: 1:2, 5:0, 3:4;

Komentář trenéra domácích p. Fridrich - Jsem rád, že jsme toto pro nás důležité utkání zvládli. V menším počtu hráčů jsme podali velmi dobrý výkon a věřím, že nám tato výhra pomůže do dalších zápasů. Děkujeme soupeři za utkání.

Komentář trenéra hostí p. Jedličky - Po dobré první třetině, ve které jsme navázali na výkony z předešlých zápasů jsme naprosto propadli a náš výkon nebyl dobrý. Děkujeme soupeři za utkání.