pátek 28.9.2018 17:00 | 8XM1-A037|Tipsport Superliga, 6. kolo @ SH Děkanka
FBC Liberec
Liberec si odváží plný počet bodů
Soupeř ze severu byl nad síly klokanů.

Sváteční den na Děkance uzavřel zápas mužů proti FBC Liberec.

Úvod utkání byl velice poklidný a oba týmy hrály ze zajištěné obrany. Z první vážnější akce dokázali hosté vytěžit branku, na kterou velmi rychle navázala druhá. Klokani však nesložily zbraně, a o snížení se postaral Pavel Čihák. Pepa Juha měl v závěru možnost trestného střílení, které mu však nevyšlo. Klokani pokračovali v tlaku a pár vteřin před koncem srovnal stav opět Pavel Čihák.

Druhá třetina příliš pohledného florbalu nepřinesla. Hra se odehrávala převážně na středu hřiště, a když už se některý z týmů dostal do šance, oba brankáři byli připraveni. Nic na tom nezměnila ani přesilová hra domácích. V té se sice klokani dostali do několika šancí, ty však ke gólu nevedly.

Úvod poslední části se nesl ve vysokém tempu na další branku se však muselo čekat. Jedna z rychlých akcí Liberce a Matěj Klucho poslal Liberec do vedení. I závěr utkání patřil hostům, kteří ještě dokázali dvakrát skórovat a do Liberce tak putují všechny body za výhru 2:5.

Dnešní zápas sice nevyšel, ale o to více vás budeme potřebovat. Přijďte podpořit klokany už tuto neděli 30.9. od 17:00 proti Sokolu Pardubice!

SOUHRN ZÁPASU:

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 2:5

18. Pavel Čihák, 20. Pavel Čihák - 17. Tomáš Marek, 17. Matěj Klucho, 49. Matěj Klucho, 58. Jakub Kopecký, 60. Jakub Kopecký; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 115; zásahy brankářů: Michal Kotouček 17 - Vít Vaníček 18; po třetinách: 2:2, 0:0, 0:3;