Dorostenci C

Dorostenci C 3. LIGA DOROSTENCŮ

FbŠ Bohemians Praha 8 C - Kanonýři Kladno B

neděle 17.2.2019 9:00 | 3XK3-A058|3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo @ SH BIOS Kladno
3:3
1:2, 2:1, 0:0
FbŠ Bohemians Praha 8 C
Kanonýři Kladno B
DOROSTENCI „C“ NA NEDĚLNÍM VÝJEZDU V KLADNĚ
V neděli 17.2. odehráli DOROSTENCI „C“ dvě utkání v nedalekém Kladně.

O víkendu čekal dorostence "C" výjezd do Kladna, kde měli na nedělním programu dva zápasy. Proti Kanonýrům Kladno B a týmu Sport Eden Beroun. Přinášíme Vám report z utkáních od trenéra týmu.

FbŠ BOHEMIANS – KANONÝŘI KLADNO B

3:3 (1:2, 2:1, 0:0)

Čtyři týdny jsme měli na přípravu na souboj prvního s druhým. Součástí bylo i týdenní lyžařsko-florbalové soustředění v Orlických horách. Ale domácí Kladno se na nás také připravilo, a to kvalitně. Začátek zápasu nám utekl a během čtyř minut jsme ze dvou střel inkasovali dva góly. Naštěstí jsme za chvíli snížili a zápas opticky trochu vyrovnali. Ale stejně jsme nedokázali bránit výběhům soupeře od mantinelů. Soupeř nás napadal hodně vysoko a my jsme měli problém se zakládáním útoků. Začátek druhé třetiny – a opět dostáváme gól. Naštěstí jsme i potom rychle snížili a trpělivou hrou (a s přispěním chybujícího soupeře) dosáhli vyrovnání. Ve třetí třetině už gól nepadl a to hlavně zásluhou opět ve formě chytajícího Tadeáše, a také našeho neproduktivního útoku. Po remíze se tedy náš bodový náskok nesnížil, ale bylo potřeba to potvrdit ještě v dalším zápase.

FbŠ BOHEMIANS – SPORT EDEN BEROUN

12:3 (2:2, 3:0, 7:1)

Ale ani začátek druhého zápasu nevypadal dobře. Dva rychlé góly jsme sice dali my, ale soupeř vyrovnal a nic nenasvědčovalo jednoduchému utkání. Druhá třetina sice výsledkově vypadala, že zápas se přiklonil na naši stranu, ale pořád jsme hráli nahoru-dolů a o výsledek se báli. Až třetí část hry – zřejmě i tím, že soupeři docházely síly – jsme se rozstříleli. Je dobře, že své střelecké schopnosti opět potvrdili naši nejlépe bodující hráči – Kuba Šejbl (4+2) a Matěj Pecha (5+0) - a oba se udrželi v první pětce kanadského bodování. Prohra Kladna v jejich druhém zápase nám sice nahrála, ale tím, že Příbram své dva zápasy vyhrála, tak jsme získali dalšího pronásledovatele, který se ze zadních pozic dostal opět na dostřel vrcholu tabulky. Soutěž bude napínavá do posledního zápasu. Máme sice vše ve svých rukách, ale jakékoliv podcenění soupeřů by se nám mohlo vymstít.