Elévové, přípravka P4
Florbalová škola Bohemians

Elévové, přípravka P4 Liga elévů, liga přípravek 3+1

Program a výsledky

říjen 2018

Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
SH Děkanka | 13.10.2018
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
0:5
Start98 Praha-Kunratice
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Start98 Praha-Kunratice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
SH Děkanka | 13.10.2018
FC Bučis Team
5:0
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FC Bučis Team
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
SH Děkanka | 13.10.2018
TJ Lokomotiva Rakovník B
5:5
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
TJ Lokomotiva Rakovník B
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení

listopad 2018

Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
SČ Hlubočinka (hala II) | 4.11.2018
FBK Fat Pipe Vosy Praha
2:8
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FBK Fat Pipe Vosy Praha
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
SČ Hlubočinka (hala II) | 4.11.2018
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
7:3
SK Dvojka Praha
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
SK Dvojka Praha
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
SČ Hlubočinka (hala II) | 4.11.2018
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
2:8
Start98 Praha-Kunratice
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Start98 Praha-Kunratice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
SH BIOS Kladno | 17.11.2018
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
4:7
Kanonýři Kladno jezdci
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Kanonýři Kladno jezdci
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
SH BIOS Kladno | 17.11.2018
TJ Lokomotiva Rakovník B
2:6
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
TJ Lokomotiva Rakovník B
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
SH BIOS Kladno | 17.11.2018
SK Dvojka Praha
4:3
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
SK Dvojka Praha
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení

prosinec 2018

Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ZŠ Campanus | 16.12.2018
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
3:4
TJ Lokomotiva Rakovník B
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
TJ Lokomotiva Rakovník B
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ZŠ Campanus | 16.12.2018
Start98 Praha-Kunratice
8:0
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Start98 Praha-Kunratice
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ZŠ Campanus | 16.12.2018
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
3:2
FBK Fat Pipe Vosy Praha
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FBK Fat Pipe Vosy Praha

leden 2019

Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Sokol Michle | 19.1.2019
SK Dvojka Praha
4:3
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
SK Dvojka Praha
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Sokol Michle | 19.1.2019
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
2:8
ACEMA Sparta Praha BLUE
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Sokol Michle | 19.1.2019
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
5:3
FBK Fat Pipe Vosy Praha
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FBK Fat Pipe Vosy Praha

únor 2019

Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
SH VŠE | 3.2.2019
ACEMA Sparta Praha BLUE
8:3
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
ACEMA Sparta Praha BLUE
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
SH VŠE | 3.2.2019
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
4:1
TJ Lokomotiva Rakovník B
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
TJ Lokomotiva Rakovník B
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
SH VŠE | 3.2.2019
SK Dvojka Praha
1:4
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
SK Dvojka Praha
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
SH BIOS Nové Strašecí | 24.2.2019
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
4:5
TJ Lokomotiva Rakovník B
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
TJ Lokomotiva Rakovník B
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
SH BIOS Nové Strašecí | 24.2.2019
Kanonýři Kladno jezdci
7:10
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Kanonýři Kladno jezdci
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
SH BIOS Nové Strašecí | 24.2.2019
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
4:6
Start98 Praha-Kunratice
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Start98 Praha-Kunratice

březen 2019

Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Jedenáctka VS (malé hřiště) | 16.3.2019
FBC Kralupy n/V
7:2
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FBC Kralupy n/V
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Jedenáctka VS (malé hřiště) | 16.3.2019
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
5:11
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Jedenáctka VS (malé hřiště) | 16.3.2019
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
5:4
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
SH Děkanka | 31.3.2019
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
6:6
Kanonýři Kladno jezdci
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Kanonýři Kladno jezdci
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
SH Děkanka | 31.3.2019
FBK Fat Pipe Vosy Praha
5:7
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FBK Fat Pipe Vosy Praha
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
SH Děkanka | 31.3.2019
FBC Kralupy n/V
9:8
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FBC Kralupy n/V
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení

květen 2019

Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
SH VŠE | 5.5.2019
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
2:6
FBK Fat Pipe Vosy Praha
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FBK Fat Pipe Vosy Praha
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
SH VŠE | 5.5.2019
FC Bučis Team
11:1
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FC Bučis Team
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
SH VŠE | 5.5.2019
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
4:3
TJ Lokomotiva Rakovník B
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
TJ Lokomotiva Rakovník B