Elévové, přípravka P4
Florbalová škola Bohemians
Členská sekce
Klub
O nás
Podpořte Bohemku
Kontakty
Tréninky
Sportovní haly
Trenéři
Historie a úspěchy
Naše projekty
Důležité termíny
Objednávky
Zdravotní prohlídky
Brigády a zaměstnání
Ke stažení
Časté dotazy
Média
Vítejte v Bohemians
Muži A
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka soutěže
Statistiky hráčů
Články
Ženy A
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka soutěže
Statistiky hráčů
Články
Týmy
Nábory
Nábor chlapců a dívek
Florbal pro děti od 6 let
Všeobecná sportovní přípravka 3 - 4 let
Sportovní hry 5 - 6 let
Školní kroužky florbalu 6 – 13 let
Všesportovní kroužek 6 - 11 let
Kroužky aerobicu pro dívky 6-13 let
Kroužky badmintonu pro děti 6-15 let
Partneři
Podpořte Bohemku
Články
Fanzone
Vstupenky
Fanklub
Fotogalerie
E-shop
Bohemka TV
Akce
School Match
Jarní pohár
Prague Challenge
Element kempy
Florbal Open Air
Deaf Open
Florbal pro rodiče
Aktivní rodiče
Sportovní haly
Bublina Arena
Exe Sport Shop
Badminton
Bublina Gym
Exe Sport Arena
Elévové, přípravka P4
Liga elévů, liga přípravek 3+1
Soupiska a realizační tým
Aktuálně
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka soutěže
Statistiky hráčů
Články
Stavinoha Tomáš
Družstvo
Elévové, přípravka P4
Pozice
útočník
Číslo
5
Věk
15 let
Narozen
14. 10. 2008
Profil na ceskyflorbal.cz
Další hráči na soupisce
Obránci
89
Bednářová Anna
Útočníci
-
Hrubý Václav
-
Jaroš Mikuláš
-
Šedina Benedikt
10
Rozvald David
11
Krbec Tadeáš
12
Kello Michael
14
Velek Tomáš
15
Mückstein Michal
16
Křen Antonín
17
Havránek Patrik
18
Štorch Oliver
18
Vach Tomáš
2
Pořízek Tomáš
2
Ulrych Jiří
20
Vácha Josef
23
Benetka Adam
24
Vach Michal
3
Müller Sebastian
31
Sadílek Matyáš
33
Fišer Filip
37
Vaněk Martin
4
Kalaš Kryštof
41
Lukeš Vojtěch
42
Maršálek Matěj
5
Stavinoha Tomáš
6
Pokorný Matěj
63
Fleischer Dominik
67
Babiar Šimon
7
Veverka Lukáš
70
Rákosník Jakub
77
Stanovský Lukáš
8
Kozlík Martin
80
Škrovánek Andrej
87
Rybář Šimon
83
Kadečka Martin
9
Kubizňák Oliver
91
Bednář Martin
99
Kaprál Jáchym
Hráči
-
Augusta Matěj
-
Lukáš Benedikt Jan
-
Matys Josef
-
Maussen Leonardus
-
Prokop Marek
Realizační tým
RT
Blažková Tereza
Hlavní trenér
RT
Palatínus Antonín
Hlavní trenér
RT
Vach Pavel
Asistent trenéra
RT
Dobisík Jan
Asistent trenéra
RT
Šneberger Anže
Asistent trenéra
RT
Cabejšek Daniel
Asistent trenéra
RT
Krebner Matyáš
Asistent trenéra
RT
Morcillo Gallardo Christian
Kondiční trenér