Ženy A
Florbalová škola Bohemians

Ženy A Extraliga žen

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians

středa 13.2.2019 10:00 | 8XW1-A122|Extraliga žen, 21. kolo @ STODOLA Aréna Střešovice
4:5
2:2, 1:1, 1:2
Tatran Střešovice
FbŠ Bohemians
DRAMA NA TATRANU PŘERUŠILO SÉRII TŘÍ PORÁŽEK
Ženy odehrály schoolmatch proti Tatranu.

A začaly velmi dobře, když se v úvodu utkání prosadila Andrea Kadidlová. Tatranky dokázaly po důrazu na brankovišti srovnat. Vyrovnaný stav netrval dlouho, svou první extraligovou brankou vstřelila Julie Chaloupková. Soupeřky stav do konce třetiny opět srovnaly a hráčky do šatny odcházely s vyrovnaným stavem 2:2.

Přetahovaná, tak vypadala další třetina. Jako první toho dokázaly využít hráčky v červených dresech a poprvé v utkání se dostaly do vedení.  Avšak o pár minut později svůj přehled na hřišti ukázala Adéla Bočanová, která nasměrovala svoji přihrávku na volnou Hanu Polákovou. Ta už bez problému uklidila míček do prázdné branky. Na konci třetiny klokanky kontrolovaly míček a do šatny se šlo opět za vyrovnaného stavu.

Tatran do poslední třetiny vletěl po hlavě, jejich snahu zarazil řádící brankostroj v podání Andy Kadidlové, která přidala dvě branky. Dvoubrankové vedení klokanky držely až do 58 minuty, kdy se prosadily soupeřky ve hře v šesti. A ač v poslední minutě měly ještě několik velmi slibných střeleckých pokusů, Jitka Omelková svou branku zamkla. Klokanky tak přerušují šňůru porážek, vítězstvím 5:4.

Informace o utkání