neděle 18.11.2018 16:00 | 8XW1-A062|Extraliga žen, 11. kolo @ SC Dubina Ostrava
6:0, 4:0, 2:0
1. SC TEMPISH Vítkovice
Z Vítkovic se ženy vracejí bez bodů
Ve Vítkovicích se ženám nedařilo a body si tak do tabulky nepřipíší.

Na poslední zápas první poloviny sezóny ženy zajížděly na půdu Vítkovic. Souboj druhého týmu s pátým značil velký boj. Ženy chtěly potvrdit, že dokáží soupeře z první čtveřice pořádně potrápit.

Velmi aktivní hra od prvního hvizdu slibovala hezkou podívanou s plno góly, což se nakonec i stalo, ale padaly pouze do naší branky. Klokanky během první desetiminutovky inkasovaly hned čtyřikrát. Od této chvíle byl na hřišti pouze jeden tým. Vítkovice dokázaly do konce třetiny přidat ještě dvě trefy. A na světelné tabuli svítil stav 6:0.

Druhá třetina nesla obraz té první. Ač se holky snažily s výsledkem a hrou něco dělat, bohužel opět jen inkasovaly. Do třetí třetiny se šlo za hrozivého stavu 10:0.

Rozjetý rychlík jménem Vítkovice nedal Klokankám prostor zvrátit vývoj utkání. I přes spoustu inkasovaných branek, Kreisingerová předvedla několik skvělých zákroků, a i díky ní, se konečný stav zápasu zastavil na čísle 12:0.

Ženy tak musejí na tento zápas rychle zapomenout a soustředit se na další utkání. Už tuto neděli doma přivítají Olomouc!

SOUHRN UTKÁNÍ:

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 12:0
7. Veronika Enenkelová, 8. Justyna Krzywak, 11. Kateřina Peterková, 11. Ivana Šupáková, 15. Zuzana Šponiarová, 16. Šárka Boľová, 27. Eliška Planková, 29. Veronika Enenkelová, 33. Jana Trošková, 39. Sára Seevaldová, 52. Markéta Kolářová, 59. Ivana Šupáková; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Nikola Příleská 12 - Daniela Kreisingerová 16; po třetinách: 6:0, 4:0, 2:0;