Ženy A

Ženy A Extraliga žen

PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians

sobota 8.10.2022 20:00 | 8XW1-A029|Extraliga žen, 5. kolo @ STODOLA Aréna Střešovice
7:3
2:0, 3:2, 2:1
PSN Tatran Střešovice
Klokanky nestačily na Tatran a venku prohrály 7:3
Extraligové florbalistky v sobotu prohrály v derby s Tatranem Střešovice.

Úvodní dějství patřilo Tatranu, který si dokázal vytvořit dvoubrankový náskok a za stavu 2:0 se šlo také do šaten.

Na začátku druhé třetiny ale naše hráčky během prvních dvou minut rychle srovnaly a vrátily se tak do utkání. Dvakrát se prosadila Mezerová a utkání dostalo nový náboj. To ovšem probudilo i Tatran. Střešovické hráčky do konce třetiny přeci jen lépe využily okének v naší obraně a opět se dostaly do vedení 5:2.

Klokanky ve zbytku utkání sice bojovaly, ale na svého soupeře nenašly úspěšný recept. Jednou se sice ještě prosadila Simona Pálková, ale Tatran se prosadil ještě dvakrát na konečných 7:3 pro Střešovice.