Muži A

Muži A Superliga florbalu

FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa

sobota 11.9.2021 16:00 | 8XM1-A001|Superliga florbalu, 1. kolo @ SH SK Slavia Praha
10:6
6:2, 6:8, 8:2
FBC 4CLEAN Česká Lípa
První gól Livesport Superligy patří klokanům, klokanky nezvládly drama proti Olomouci.
Máme za sebou první kolo nové sezóny.

FbŠ Bohemians vs. FBS Olomouc

Úvodní utkání žen bylo napínavé do poslední minuty. Klokanky prohrávaly už 1:4, ale nakonec se jim podařilo dotáhnout zápas k samostatným nájezdům. V nich byly však úspěšnější hráčky Olomouce a vyhrály 5:6pn. Klokanky si tedy připisují 1 body do tabulky. Hráčkou utkání se stala Lucka Hernandezová, která pomohla klokankám jedním gólem.

HIGHLIGHTS FBŠ BOHEMIANS VS. FBS OLOMOUC

FbŠ Bohemians vs. FBC 4CLENA Česká Lípa

Klokanům se podařilo napravit nepovedené pohárové utkání s Českou Lípou a do nové sezóny vstoupili vítězně. Utkání přineslo řadu zajímavých momentů.

První gól Livesport Superligy padl po necelých 8 minutách. Zasloužili se o něj čerství juniorští mistři světa, Filip Forman skóroval za asistence Jana Maliče. Klokani si připsali také 2 hattricky. Úspěšnými střelci byli Jakub Buršík a Karel Petrák. Utkání skončilo stavem 10:6 a klokani si tak zaslouženě připisují první 3 body do tabulky. Hráčem utkání se za svůj výkon stal Karel Petrák.