Muži A

Muži A Superliga florbalu

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

sobota 27.3.2021 20:00 | 8XM1-A185|Superliga florbalu, 1. kolo @ TJ Sokol Vinohrady
5:9
3:3, 2:3, 0:3
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Je vyrovnáno. Vítězství klokanů řídil Kuba Šárka
Čtvrtfinálová série je po víkendu 1:1. Klokani v neděli zabrali a zvítězili 8:5.

Druhé čtvrtfinále pro nás nezačalo vůbec dobře. Chodov se ujal vedení už v 1. minutě a v celé první třetině byl také nebezpečnějším týmem. Na branku Chodova sice zareagoval Vojtíšek, ale další dva góly Chodova stanovily brankový účet na stavu 1:3 pro hosty.

Ve druhé části se hra opticky vrovnala a gólově se dvakrát prosadil domácí Šárka. Ten ovšem spolu se svým týmem musel sledovat další odskočení Chodova, který využil dvojnásobnou početní výhodu a vedl 3:4.

Do poslední třetiny ale klokani vstoupili jako vyměnění. Hvězda večera Kuba Šárka přidal další dvě branky, k němu se přidal se dvěma zásahy Kuba Buršík a nakonec se prosadil i Matěj Pěnička. Klokani smetli v poslední třetině Chodov 5:1, když účet utkání uzavřel chodovský Bauer na konečných 5:8.

Zelenobílí tak vyrovnali sérii, která v pátek a sobotu pokračuje na Jižním Městě. Už je také jisté, že se 5. čtvrtfinále uskuteční hned následující pondělí, a to před televizními kamerami ČT Sport od 17:00.

OHLASY PO UTKÁNÍ:

SESTŘIH BRANEK:

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:5
6. Michal Vojtíšek, 21. Jakub Šárka, 23. Jakub Šárka, 43. Jakub Šárka, 46. Jakub Buršík, 49. Jakub Šárka, 56. Matěj Pěnička, 59. Jakub Buršík - 1. Daniel Eremiáš, 9. Jiří Koutný, 10. Petr Majer, 35. Jiří Bauer, 59. Jiří Bauer; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 24 - Vojtěch Šimůnek 26; po třetinách: 1:3, 2:1, 5:1;