Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Ani ve druhém utkání se klokankám nedařilo

Druhé čtvrtfinále bylo jasnou záležitostí a klokanky bohužel nedokázaly navázat na sobotní výkon. To ukázala už první třetina, kterou naše hráčky prohrály 0:3.

V prostřední části sice přišlo zlepšení, ale gólově se prosadily pouze domácí hráčky. Po dvou třetinách tak svítilo na tabuli skóre 5:0 pro naše soupeřky.

V nedělním utkání nám vůbec nebylo přáno a to potvrdila i poslední část. V ní přidaly chodovské hráčky 4 branky a bylo hotovo. V sérii prohráváme 0:2 a o následujícím víkendu budeme bojovat o prodloužení série.

Komentář k utkání trenéra domácích Lukáše Procházky: "Dnes můžu holky jenom chválit - týmový výkon se vším všudy. Skvělá organizovaná obrana, nasazení, obětavost, souboje, kvalita na míčku, bylo tam prostě všechno, co jsme po holkách chtěli. Opět musím pochválit naše mládí, opět skvěle! "

Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: Dneska od nás o hodně horší než včera. Dostali jsme laciné góly z předbrankového prostoru, kde musíme být důrazní. Na mantinelech je to dobré, ale góly padají ze středu. Čekají nás minimálně ještě dva náročné zápasy a my je odehrajeme na 150%. Děkujeme divákům za podporu.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 9:0
branky: 
2. Martina Řepková, 14. Magdaléna Plášková, 17. Hana Chaloupková, 26. Martina Řepková, 35. Martina Řepková, 45. Martina Řepková, 53. Hana Chaloupková, 53. Kristína Belicová, 60. Jana Vávrová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Hana Ranochová 19 - Daniela Kreisingerová 21, Martina Lerchová 8; po třetinách: 3:0, 2:0, 4:0;

Související utkání

Utkání - Ženy A
8.3.2020, SH Jižní Město
Chodov
9:0
3:0, 2:0, 4:0
Bohemians

Dále čtěte

Florbalová Rokytnice 2021