ZABIJAČKOVÉ HODY NA DĚKANCE

Florbalisté Bohemians na Děkance vyzvou v utkání 23. kola rytíře z Vítkovic. V prvním vzájemném utkání na půdě Vítkovice se strhla gólová přestřelka, kdy nakonec Vítkovice přestříleli Klokany 10:7. Přijďte je podpořit v zápase, který má speciální doprovodný program. S našimi řezníky jsme pro vás nachystali už pátý ročník zabijačkových hodů. Partnerem utkání je řeznictví Chodura - Beskydské uzeniny. O přestávce proběhne také soutěž o volný vstup pro dvě osoby do Saunaspotu Dvorce na 90 minut.
Florbalisté Vítkovic se v minulém zápase s Otrokovicemi natrápili a vítězství si zajistili až v prodloužení. Bohemka naopak v televizním utkání proti Tatranu ukázala, že má aktuálně formu a vyhrála 4:3.

Podívejte se na HIGHLIGHTS z posledního střetnutí s Vítkovicemi:

PÁTEČNÍ PROGRAM – 14.2.2020 - Sportovní hala Děkanka.

Od 18:00 - Zabijačkové hody

Od 19:00 – FbŠ Bohemians vs. 1. SC Vítkovice

V pátek to tedy nebude jen o florbalu jako takovém. Bohatá zásoba zabijačkových dobrot, divácké soutěže a další doprovodný program čeká na všechny diváky. Přijď podpořit Klokany.