Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Ženy proti Chodovu bez bodu

Poslední zápas proti Chodovu přinesl prodloužení. Včera se drama ale nekonalo. Hráčky Chodova hned ze začátku tlačily a dostávaly se do koncovky. První branku vstřelila Anet Jarolímová. V sedmé minutě klokanky prohrávaly už o tři branky. Do kabiny se šlo za nepříznivého stavu 0:4. Druhá třetina moc branek nepřinesla. Za  Bohemku se trefila Adéla Bočanová z trestného střílení. 2 minuty před koncem zvýšila na 1:5 Gabriela Žůrková. Naopak poslední část se s góly roztrhla. Všechny branky třetiny vstřelily hráčky Chodova a zápas ukončily na dvouciferném čísle.

Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Špatný začátek utkání, kde Chodov trestal. Ve druhé třetině jsme hráli celkem slušně. Trápí nás především příjem míčku a první souboj. Ve třetí třetině nám došly síly a přestali jsme stíhat v blocích a obdrželi laciné branky z předbrankového prostoru. Příští týden musíme v Liberci naplno bodovat.

Komentář trenéra hostů Lukáše Procházky: To, na co jsme se zaměřili, fungovalo výborně. Zápas jsme měli pod kontrolou prakticky od začátku, ale bohužel hlad po gólech chyběl, spoustu situací jsme přehrávali, nebo byli nepřesní v koncovce. Celkově jsme ale s dnešním výkonem spokojeni.

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:10
branky: 
38. Adéla Bočanová - 4. Anet Jarolímová, 6. Kristína Belicová, 7. Nela Jiráková, 17. Karolína Suchá, 39. Gabriela Žůrková, 43. Nela Jiráková, 52. Jana Vávrová, 53. Martina Řepková, 54. Anet Jarolímová, 59. Kristína Belicová; rozhodčí: Mika Helin - Jyrki Sarvanko; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Martina Lerchová 27, Radka Höflerová 2 - Jana Christianová 14; po třetinách: 0:4, 1:1, 0:5;

Související utkání

Utkání - Ženy A
19.1.2020, SH Děkanka
Bohemians
1:10
0:4, 1:1, 0:5
Chodov

Související informace

Dále čtěte

Elementkempy.cz