Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
FLORBALOVÁ DESÍTKA: FbŠ Bohemians vs. FBC Liberec

V ranních hodinách zahájí svůj turnaj žáci základních škol, následovat bude florbal pro veřejnost a vrcholem celé akce pak bude superligové utkání mužů FbŠ Bohemians proti FBC Liberec od 19:30.

V loňském roce hnala za vítězstvím domácí klokany zaplněná hala a bylo na co koukat. Klokani přestříleli Vinohrady 6:2 a o vítězství budou usilovat jistě i letos.

K vidění budou v domácích dresech juniorští mistři světa Filip Forman, Jakub Buršík a Patrik Šebek. Nebudou chybět ani zahraniční posily Rasmus Myöhänen a Jaakko Rannanjärvi, kteří posílí elitní tým díky spolupráci s finským klubem EräViikingit a poprvé se tak představí příznivcům Bohemians.

Utkání slibuje pěknou podívanou. Klokani hrají letos velmi pohledný a útočný florbal. Aktuálně mají druhý nejproduktivnější útok a proti Liberci se jistě budou chtít všichni útočníci vytáhnout.

Kromě toho však na příchozí diváky čeká bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na dobré jídlo a pití, divácké soutěže, reklamní předměty FbŠ Bohemians a například i autogramiádu fotbalistů Bohemians Praha 1905.

Součástí superligového utkání bude také oficiální poděkování dlouholetému kapitánovi klokanů Tomáši Kindlovi.  

Zápas mužů začíná v 19:30, ale určitě přijďte o nějakou tu chvilku dřív. Loni bylo téměř „vyprodáno“.

Pokud si florbal chcete vyzkoušet, dorazte už v 15:00, kdy sportovní halu otevřeme veřejnosti a budete si moct vyzkoušet střelbu na přesnost, dovednostní slalomy, nebo nájezdy na brankáře.

A pokud chce přijít podpořit malé florbalové naděje, přijďte se podívat na školní turnaj, který začíná už v 10:00.

HARMONOGRAM DNE:
10:00 – Turnaj základních škol
15:00 – Florbal pro veřejnost
19:30 – FbŠ Bohemians vs. FBC Liberec – Superliga florbalu

Celá akce se uskuteční ve sportovní hale SK Slavia Praha (adresa: Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

Těšíme se na Vás. Bohemka do toho!

Související informace

Dále čtěte

Rokytnice