Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Klokani vezou z Brna pouze bod za prohru v prodloužení

Zelenobílí zvládli ztratit vyhrané utkání. Po 49 minutách vedli už 1:4. Pak ale přišla ztráta koncentrace, vyrovnání soupeře a ztráta dalšího bodu za prohru v prodloužení.

Klokani ale nezačali vůbec špatně. Úvodní dvacetiminutovku vyhráli 0:2, když se trefili Kopecký s Formanem. 

Ani ve druhé části nemusel Tomáš Hyršl lovit míček ze své síťky. Bohemka kontrolovala hru, ale chyběly branky z dobrých gólových příležitostí.

A tak přišel trest. Domácí v úvodu poslední části snížili na 1:2. Na jejich gól rychle odpověděli Buršík s Krebnerem a bylo to už o 3 góly. Jenže přišel závěrečný tlak Brna a byla z toho remíza v základní hrací době.

V prodloužení pak soupeř sáhl ke hře bez brankáře a i tohle mu vyšlo. Klokani tak z Brna odjíždějí s nečekanou prohrou a už v pátek je čeká šance na opravu, když se vydají na půdu ostravského FBC.

Komentář trenéra hostů (Martina Formana): Momentálně jsem ještě plný emocí a tak to vezmu zkrátka. Darované body je klišé, ale toto bylo víc než to. I přes velkou herní převahu dnes s posledním celkem bereme 1 bod. Nutno zmínit FAIR PLAY momenty, zejména od Slejda, to už se moc nevidí. Gratuluji vítězům. Musíme se znatelně zlepšit.

Komentář trenéra domácích: Dvě třetiny jsme se trápili v koncovce a soupeř byl efektivnější a lepší v osobních soubojích. Třetí třetina byla z naší strany přímočařejší a velkým chtíčem jsme dovedli i se štěstím zápas do prodloužení, kde jsme se první dostali k míčku a šanci proměnili. Bojovnost, nasazení a obětavost jsou základ, když přidáme o fous lepší efektivitu zakončení, bude to ještě lepší. Soupeři díky za zápas.

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians 5:4p
branky: 
44. David Coufal, 50. Jan Grábl, 54. Martin Nagy, 57. Luděk Ondráček, 61. Martin Nagy - 8. Viktor Kopecký, 14. Filip Forman, 45. Jakub Buršík, 48. Matyáš Krebner; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 168; zásahy brankářů: Filip Kuhn ? - Tomáš Hyršl ?; po třetinách: 0:2, 0:0, 4:2, 1:0;

Související utkání

Utkání - Muži A
20.10.2019, SH Maloměřice
Hattrick
5:4pp
0:2, 0:0, 4:2, 1:0
Bohemians

Dále čtěte

Na skok pro klokana