Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2019: DEN DESÁTÝ.

Začíná nám nový týden a Klokanky a Klokani vybíhají již na tradiční ranní výběh s Christianem.

Po snídani se přesouváme se na hřiště Pěvín, kde už z dálky vidíme juniorky a dorostenky v osobních soubojích. Tentokrát však ve fotbale, po kterém se přesouvají na trénink herních činností s kapitánkou extraligového týmu Hankou Polákovou. Po obědě je čekají osobní souboje v rámci silového tréninku. Následuje trénink v hale, kde pod vedením trenérů zlepšují hru v útočném pásmu. Večer uzavírají herním tréninkem a videorozborem, kde si podrobně rozebírají nedělní večerní hru a dnešní nácvik clony.

Mladší a starší žákyně se v dopoledních hodinách věnují střelbě a praktikují hned několik stanovišť s Hankou Polákovou. Po poledni praktikují hry na malém prostoru a věnují se gymnastice. Na závěr dne trénují hru 5 na 5.

Na koordinaci a spolupráci v týmech se trenéři zaměřují u našich nejmenších Klokáňat, pro které si venku připravují nejrůznější soutěže. V hale se zaměřují na rozvoj florbalových dovedností. Děti se učí přesnějšímu přihrávání, správnému technickému provedení a driblinku. Poté se přesouvají na sportovní hřiště Pěvín, kde už na ně čeká trenérka Radka s připravenými soutěžemi a cviky. Program zakončují hromadným fotbálkem.

Video z dnešního dne:

Fotografie naleznete ZDE.

Dále čtěte

Florbalová Rokytnice 2021