Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2019: DEN OSMÝ

Je ráno sobota 27. července a účastníci zeleného soustředění se v Rokytnici nad Jizerou probouzí naposled. Míří na snídani, po které spěchají do svých pokojů zabalit si všechny věci. Hlavně nic nezapomenout.  S taškami se přesouvají do přízemí hotelu a chystají se na závěrečné zhodnocení soustředění s trenéry.

Pár minut po jedenácté se u haly shromažďují všechny skupiny. Trenéři a vedení už vyhlíží účastníky bílého soustředění. Z dálky přijíždí dva autobusy. Zastavují u haly. Klokanky a Klokani vystupují z autobusu a míří dovnitř do haly. Pro každého už je připravené speciální tričko navrhnuté pro letošní soustředění.

Teď už se všichni přesouvají na trávník, ladí úsměvy a čekají na společnou fotografii. Všechno zaznamenáno a vyfoceno. Není na, co čekat. Jako první na oběd míří Klokani ze zeleného soustředění. Následně nasedají do autobusů a loučí se s Rokytnicí. Příští zastávka SH Děkanka.

Začíná nám bílé soustředění. Hráči a hráčky dostávají dárky (brýle, ručník) od partnera klubu AUTO JAROV. Rychle se zabydlují a odpoledne po obědě vyráží na své první tréninky.

Video z dnešního dne:


Fotografie z dnešního dne ZDE.

Dále čtěte

Florbalová Rokytnice 2021