KATEGORIE B13
Středa 10.7.
Domácí | Hosté | Čas | Hala | Výsledek |
---|
FbŠ Bohemians | Snipers Bratislava | 13:40 | Hala Zelený pruh | 3 : 4 |
FbŠ Bohemians | Florbal Klatovy | 18:40 | Hala Zelený pruh | 11 : 0 |
Čtvrtek 11.7.
Domácí | Hosté | Čas | Hala | Výsledek |
---|
Zug United B13 White | FbŠ Bohemians | 9:20 | Hala Hamr 1 | 4 : 3 |
FBC KOVO KM Frýdek-Místek | FbŠ Bohemians | 18:50 | Hala Hamr 4 | 6:5 |
Pátek 12.7.
Domácí | Host | Čas | Hala | Výsledek |
FbŠ Bohemians
| FBC Štíři České Budějovice | 11:40 | Hala Zelený pruh | - : - |
KATEGORIE B15
Středa 10.7.
Domácí | Hosté | Čas | Hala | Výsledek |
---|
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | UHC Thun B15 | 9:20 | Hala Jedenáctka | 4 : 2 |
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | Snipers Třebíč | 15:40 | Hala Jedenáctka | 4 : 0 |
Čtvrtek 11.7.
Domácí | Hosté | Čas | Hala | Výsledek |
---|
Lindome IBk | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 10:00 | Hala ZŠ Campanus | 1 : 11 |
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
| Bankeryd SMK | 14:30 | Hala Chodov | 8 : 1 |
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
| FBC Štíři České Budějovice zelení | 16:50 | Hala Chodov | 10 : 3 |
Pátek 12.7.
Domácí | Hosté | Čas | Hala | Výsledek |
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | Panthers Praha | 11:00 | Hala Jižní | - : - |
KATEGORIE B18
Středa 10.7.
Domácí | Hosté | Čas | Hala | Výsledek |
---|
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | Sveiva | 11:20 | Hala Podvinný Mlýn | 5 : 3 |
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | Bulldogs Brno | 16:40 | Hala Podvinný Mlýn | 7 : 1 |
Čtvrtek 11.7.
Domácí | Hosté | Čas | Hala | Výsledek |
---|
Team Swiss Red | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 12:20 | Hala Vinohrady | 1 : 5 |
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | Prague Tigers | 18:30 | Hala Vinohrady | 5 : 2 |
Pátek 12.7.
Domácí | Hosté | Čas | Hala | Výsledek |
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | Zurich United Raptors | 12:50 | Hala Jižní | - : - |
KATEGORIE G16
Středa 10.7.
Domácí | Hosté | Čas | Hala | Výsledek |
---|
FbŠ Bohemians | Zurich United Flamingos | 14:20 | Hala Chodov | 3 : 1 |
Pixbo Wallenstam IBK | FbŠ Bohemians | 20:00 | Hala Chodov | 6 : 3 |
Čtvrtek 11.7.
Domácí | Hosté | Čas | Hala | Výsledek |
---|
FbŠ Bohemians | Gjelleråsen if | 12:10 | Hala Hamr 1 | 6 : 1
|
FbŠ Bohemians | Vinga FBC | 15:50 | Hala Hamr 2 | 9 : 0 |
Lerum FBC | FbŠ Bohemians | 20:10 | Hala Jedenáctka | 1 : 5 |
Pátek 12.7.
Domácí | Hosté | Čas | Hala | Výsledek |
FbŠ Bohemians | Floorball Deutschland e. V. | 10:20 | Hala Kotlářka | - : - |
KATEGORIE G18
Středa 10.7.
Domácí | Hosté | Čas | Hala | Výsledek |
---|
FbŠ Bohemians | Team Germany | 10:40 | Hala Tatran | 6 : 0 |
FbŠ Bohemians | FBŠ Jihlava | 15:40 | Hala Tatran | 3 : 1 |
Unihockey Basel Regio | FbŠ Bohemians | 20:00 | Hala Tatran | 0 : 1 |
Čtvrtek 11.7.
Domácí | Hosté | Čas | Hala | Výsledek |
FbŠ Bohemians | Cassovia Velesis Košice | 12:10 | Hala Děkanka | 8 : 2 |
FbŠ Bohemians | Smalandslaget | 21:00 | Hala Vinohrady | 2 : 3 |
|
V rámci spolupráce se také některé naše hráčky představí v týmu Jesenice. Jejich výsledky můžete sledovat ZDE.