Klokany a Klokanky čeká mezinárodní turnaj. Vyráží do švédského Falunu, vzdáleného téměř 1 500 km od sportovní haly Děkanka, kde se zúčastní třetího největšího florbalového turnaje na světě Jalas Floorball Cup 2019. Turnaj proběhne v termínu od 30. května do 2. června a zúčastní se ho více než 350 týmů z celého světa. Většina zápasů se odehraje na stadiónu Lugnets, kde se nachází šest plně velikých hřišť pod jednou střechou.
Zelenobílé čeká odjezd již toto pondělí (tj. 27.května) a rozhodli si svou dlouho cestu zpříjemnit. Jejich první zastávkou bude zábavný park Heide Park v Německu. Tam stráví den a pak se již vydají směr turnajovému dění ve městě Falun.
Bohemka bude mít na turnaji zastoupení hned osm družstev v chlapeckých i dívčích kategoriích. Program a výsledky jednotlivých zápasu všech družstev můžete vidět níže v tabulkách, případně zde na oficiálním webu turnaje >>> WEB <<<.
Pro veškeré informace k odjezdu a průběhu turnaje sledujte členskou sekci. Dále sledujte pravidelně i naše facebookové stránky a profil na Instagramu, kam budeme přidávat průběžné informace a fotografie z turnajového dění.
Chlapci HJ18
Týmy | Z | V | R | P | BV | BO | B |
IK Sirius FBC (SWE)
| 5 | 3 | 2 | 0 | 19 | 8 | 11 |
AIK Gul (SWE)
| 5 | 2 | 2 | 1 | 16 | 4 | 8 |
Ekerö (SWE) | 5 | 2 | 2 | 1 | 23 | 10 | 8 |
FbŠ Bohemians
| 5 | 2 | 1 | 2 | 15 | 12 | 7 |
Örebro SK (SWE)
| 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 15 | 4 |
TV JOJ Floorball Team (SVK) | 5 | 1 | 0 | 4 | 9 | 34 | 3 |
Den |
Datum |
Čas |
Utkání |
Výsledek |
Čt |
30.05.2019 |
14:40 |
Ekerö IK - Bohemians (CZ) |
3-1 |
Čt |
30.05.2019 |
20:30 |
Bohemians (CZ) - AIK Gul |
2-2 |
Pá |
31.05.2019 |
12:10 |
TV JOJ Floorball Team SVK - Bohemians (CZ) |
1-5 |
Pá |
31.05.2019 |
22:10 |
Bohemians (CZ) - Örebro SK |
6-3 |
So |
01.06.2019 |
15:30 |
Bohemians (CZ) - IK Sirius FBC |
1-3 |
Chlapci P02
Týmy | Z | V | R | P | BV | BO | B |
FbŠ Bohemians
| 5 | 3 | 2 | 0 | 19 | 9 | 11 |
IBF Örebro (SWE)
| 5 | 3 | 1 | 1 | 21 | 6 | 10 |
Hässelby SK IBK HJ (SWE)
| 5 | 2 | 2 | 1 | 13 | 12 | 8 |
Strängnäs IBK (SWE) | 5 | 2 | 2 | 1 | 15 | 10 | 8 |
IBF Falun U (SWE)
| 5 | 0 | 2 | 3 | 12 | 24 | 2 |
Skellefteå IBK (SWE)
| 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | 25 | 1 |
Den |
Datum |
Čas |
Utkání |
Výsledek |
Čt |
30.05.2019 |
12:10 |
Bohemians (CZ) - Strängnäs IBK |
2-2 |
Čt |
30.05.2019 |
23:00 |
Hässelby SK IBK HJ - Bohemians (CZ) |
2-2 |
Pá |
31.05.2019 |
15:30 |
Bohemians (CZ) - Skellefteå IBK |
7-1 |
So |
01.06.2019 |
10:30 |
IBF Örebro - Bohemians (CZ) |
1-2 |
So |
01.06.2019 |
18:50 |
Bohemians (CZ) - IBF Falun U |
6-3 |
Ne | 02.06.2019 | 13:00 | 1/4 final - final 1: Bohemians (CZ) - Ingaro IF
| 2-4 |
Chlapci P04
Týmy | Z | V | R | P | BV | BO | B |
FbŠ Bohemians | 5 | 4 | 0 | 1 | 19 | 8 | 12 |
SV Wiler-Ersigen (SUI)
| 5 | 3 | 0 | 2 | 20 | 10 | 9 |
Åkersberga IBF (SWE) | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 12 | 9 |
FBC Lerum
| 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 16 | 7 |
Huddinge IBS 1 (SWE)
| 5 | 2 | 0 | 3 | 13 | 16 | 6 |
Ingarö IF Team 05/04 (SWE)
| 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 20 | 1 |
Den |
Datum |
Čas |
Utkání |
Výsledek |
Čt |
30.05.2019 |
8:50 |
SV Wiler-Ersigen (Sch) - Bohemians (CZ) |
2-5 |
Čt |
30.05.2019 |
18:50 |
Bohemians (CZ) - Huddinge IBS 1 |
6-2 |
Pá |
31.05.2019 |
13:00 |
FBC Lerum - Bohemians (CZ) |
1-4 |
So |
01.06.2019 |
10:30 |
Bohemians (CZ) - Åkersberga IBF |
1-2 |
So |
01.06.2019 |
16:20 |
Bohemians (CZ) - Ingarö IF Team 05/04 |
3-1 |
Ne | 02.6.2019 | 13:00 | 1/4 final - final 1: Bohemians (CZ) - Onyx Innebandy
| 2-5 |
Chlapci P05
Týmy | Z | V | R | P | BV | BO | B |
Ledbergs IF (SWE)
| 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | 13 | 11 |
Röbäcks IF (SWE)
| 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 10 |
FbŠ Bohemians | 5 | 2 | 2 | 1 | 17 | 8 | 8 |
Team Thurgau 2 (SUI) | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 8 | 5 |
Värmdö IF (SWE) | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 18 | 4 |
Hässelby SK Hawks (SWE)
| 5 | 1 | 0 | 4 | 11 | 18 | 3 |
Den |
Datum |
Čas |
Utkání |
Výsledek |
Čt |
30.05.2019 |
11:20 |
Bohemians (CZ) - Värmdö IF |
7-0 |
Čt |
30.05.2019 |
19:40 |
Hässelby SK Hawks - Bohemians (CZ) |
3-6 |
Pá |
31.05.2019 |
15:30 |
Bohemians (CZ) - Team Thurgau 2 (Sch) |
1-1 |
So |
01.06.2019 |
9:40 |
Röbäcks IF - Bohemians (CZ) |
1-0 |
So |
01.06.2019 |
18:00 |
Bohemians (CZ) - Ledbergs IF |
3-3 |
Chlapci P06-1
Týmy | Z | V | R | P | BV | BO | B |
Hässelby SK (SWE) | 5 | 4 | 1 | 0 | 24 | 9 | 13 |
TJ Znojmo Laufen (CZE)
| 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 7 | 12 |
Strängnäs IBK (SWE)
| 5 | 2 | 1 | 2 | 17 | 16 | 7 |
FbŠ Bohemians 1
| 5 | 2 | 0 | 3 | 29 | 12 | 6 |
FBŠ SLAVIA PLZEN (CZE) | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 24 | 6 |
Västerhaninge IBK (SWE) | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 38 | 0 |
Den |
Datum |
Čas |
Utkání |
Výsledek |
Čt |
30.05.2019 |
13:00 |
TJ Znojmo Laufen CZ - Bohemians 1 (CZ) |
4-1 |
Čt |
30.05.2019 |
20:30 |
Bohemians 1 (CZ) - Hässelby SK |
1-4 |
Pá |
31.05.2019 |
12:10 |
FBŠ SLAVIA PLZEN (CZ) - Bohemians 1 (CZ) |
0-12 |
Pá |
31.05.2019 |
21:20 |
Bohemians 1 (CZ) - Västerhaninge IBK |
14-2 |
So |
01.06.2019 |
16:20 |
Bohemians 1 (CZ) - Strängnäs IBK |
1-2 |
Chlapci P06-2
Týmy | Z | V | R | P | BV | BO | B |
Hammarby IF (SWE) | 5 | 5 | 0 | 0 | 35 | 13 | 15 |
Florbal Chodov 1 (CZE)
| 5 | 4 | 0 | 1 | 29 | 12 | 12 |
Team Thurgau (CZE) | 5 | 2 | 1 | 2 | 17 | 18 | 7 |
IBF Falun U (SWE)
| 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 19 | 6 |
IBK Runsten P07 (SVK) | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 26 | 3 |
FbŠ Bohemians 2
| 5 | 0 | 1 | 4 | 10 | 27 | 1 |
Den |
Datum |
Čas |
Utkání |
Výsledek |
Čt |
30.05.2019 |
8:50 |
Bohemians 2 (CZ) - Team Thurgau (Sch) |
2-2 |
Čt |
30.05.2019 |
19:40 |
Florbal Chodov 1 (CZ) - Bohemians 2 (CZ) |
7-0 |
Pá |
31.05.2019 |
17:10 |
Bohemians 2 (CZ) - IBK Runsten P07 |
4-6 |
So |
01.06.2019 |
8:00 |
IBF Falun U - Bohemians 2 (CZ) |
5-4 |
So |
01.06.2019 |
19:40 |
Bohemians 2 (CZ) - Hammarby IF |
0-7 |
Dívky F03
Týmy | Z | V | R | P | BV | BO | B |
Pixbo Wallenstam IBK F04 (SVK)
| 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 9 | 9 |
IBF Hedemora (SWE) | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | 9 | 9 |
FbŠ Bohemians | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 10 | 7 |
FBI Tullinge (SWE) | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 9 | 4 |
Fageras BK/BKI Sunnana (SWE) | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 14 | 0 |
Den |
Datum |
Čas |
Utkání |
Výsledek |
Čt |
30.05.2019 |
14:40 |
Bohemians - FBI Tullinge |
0-0 |
Čt |
30.05.2019 |
19:40 |
Pixbo Wallenstam IBK F04 - Bohemians |
4-5 |
Pá |
31.05.2019 |
15:30 |
Bohemians - Fagerås BK/BKI Sunnanå |
3-0 |
So |
01.06.2019 |
8:50 |
IBF Hedemora - Bohemians |
6-3 |
Ne | 02.06.2019
| 8:00 | 1/4 final - final 2: Team Thurgau (Sch - Bohemians (Cz)
| 1-2 |
Ne | 02.06.2019
| 13:50 | SEMIFINÁLE: Pixbo Wallenstam IBK F04 - Bohemians (Cz) | 3-1 |
Dívky F04
Týmy | Z | V | R | P | BV | BO | B |
Pixbo Wallenstam IBK (SWE)
| 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 17 | 12 |
FbŠ Bohemians | 5 | 4 | 0 | 1 | 28 | 11 | 12 |
Florbal Židenice (CZE)
| 5 | 3 | 0 | 2 | 24 | 11 | 9 |
Örsundbro IF (SWE
| 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 20 | 9 |
Västerhaninge IBK (SWE)
| 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 19 | 3 |
Täby FC (SWE)
| 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 16 | 0 |
Den |
Datum |
Čas |
Utkání |
Výsledek |
Čt |
30.05.2019 |
9:40 |
Bohemians (CZ) - Örsundsbro IF |
10-3 |
Čt |
30.05.2019 |
22:10 |
Florbal Židenice (CZ) - Bohemians (CZ) |
3-5 |
Pá |
31.05.2019 |
18:00 |
Bohemians (CZ) - Täby FC |
4-1 |
So |
01.06.2019 |
11:20 |
Pixbo Wallenstam IBK - Bohemians (CZ) |
3-2 |
Ne |
02.06.2019 |
8:50 |
Bohemians (CZ) - Västerhaninge IBK |
0-0 |
Ne | 02.06.2019
| 15:30 | SEMIFINÁLE: IK Sirius IBK - Bohemians (CZ) | 1-2 |
Ne | 02.06.2019
| 18:50 | FINÁLE: Florbal Chodov (CZ) - Bohemians (CZ) | 2-3 (FL) |