JUNIORY ČEKÁ TŘETÍ FINÁLOVÝ ZÁPAS

V sobotním druhém finálovém utkání nedokázali Klokani přidat další bod a po samostatných nájezdech podlehli na soupeřově půdě. Hráči v zelenobílých dresech nedokázali udržet vedení 4:1, které ztratili v druhé půli utkání. Rozhodující gól Tatranu vstřelil Filip Langer.

„Zápas nás, bohužel, stálo neproměnění šancí v třetí třetině a v prodloužení. Jinak výborný zápas. Jedeme dál. Děkujeme soupeři za zápas a děkujeme našim fantastickým, neúnavným divákům.“ okomentoval pozitivně zápas trenér Michal Jedlička.

Série mezi Bohemkou a Tatranem se srovnává na 1:1 a v úterý se přesouvá podruhé na Děkanku. Očekává se vypjaté utkání plné zajímavých soubojů. Přijďte znovu klukům vytvořit bouřlivou atmosféru a zaplnit celou halu! Ukažte, jak fandí celá Bohemka!