DŮLEŽITÉ ZÁPASY DOROSTENEK - 11. KOLO 1. LIGY

Po delší době se tým dorostenek opět sešel k dalším důležitým zápasům, které je mohli buď posunout vstříc předkolu MČR nebo také ne. Cíl nám byl jasný – nejideálnější výsledek bylo 6 bodů v kapse, ale líp se plánuje a hůř činí.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV  X   FbŠ Bohemians

Tým Chodova zraje jak víno – je čím dál tím lepší a holky i trenéři to vědí. V brance Dominika Horáková, první pětice na hřišti a jde se na věc. Bohužel už ve 3. minutě inkasujeme a další minutu se situace opakuje. Zápas se hraje v rychlejším tempu, naštěstí v 5:12 se dostává k míčku Emílie Skalíková, přihrává Lídě Luklynské a ta skóruje. Z naší strany pro tuto třetinu vše, ale Chodov stačil navýšit na 4:1. Není každý den posvícení a zřejmě tento den není Dominika ve formě – to se stává, následuje střídání brankářek a do hry se zapojuje Eliška Koželuhová. Ta ve 2. třetině inkasuje pouze jednou, ale tento zápas není posvícením ani pro naše střelkyně – je to bída. 3.třetina končí v poměru 2:1 a za náš tým se prosazuje opět stejná dvojice E. Skalíková a L. Luklynská. Koukatelný zápas končí 7:2 v náš neprospěch a je třeba soustředit se na zápas další.

FbŠ Bohemians  x  Florbalová akademie MB

Začínáme skvěle - ve 44. sekundě střílí gól Emilie Skalíková a začíná se blýskat na lepší časy. Naší svatyni opět hlídá Eliška Koželuhová a věříme, že to bude klidnější zápas než s Chodovem. Ale i tady se Eliška zapotila, hra nahoru dolů, Boleslav nechtěla svůj skalp pustit lehce. Dotahovala nás, jak mohla. Holky dokázaly odskočit maximálně na rozdíl 2 branek, ale pak vždy Bolka zabrala a bylo zas skóre vyrovnané. Rozhodující a nádhernou střelou poslala Karla Batíková 10 minut před koncem Bohemku do vedení a tak zápas i končí 6:5 pro Bohemians.

Odfoukly si holky, odfoukli si rodiče – dnes velká účast – a odfoukli si i trenéři. Musím podotknout, že tu zůstal celý trenérský tým po celý turnaj ( Michal Vojáček, Tomáš Grigar), i když v tu dobu hrály ženy svůj domácí play-off zápas.