Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Dvě třetiny vyrovnaná partie

Už ve třetí minutě se klokanky dostaly do vedení zásluhou proměněného trestného střílení z hole Adély Bočanové. Soupeřkám stačilo ale pouhých 60 vteřin na to, aby přetočily stav na svojí stranu, dvěma přesnými zásahy.  Ale ani ony nejsou bezchybné, kdy jejich chybu v rozehrávce před koncem třetiny potrestala Hana Poláková.

Druhá třetina začala lépe pro soupeřky, které se opět dostaly do vedení. Na hráčkách byla vidět dlouhá zápasová přestávka, hra byla plná nepřesností. Klokanky nedokázaly využít první možnost přesilové hry, ale mrzet je to nemuselo, před koncem třetiny další zaváhání obrany potrestala Hana Poláková. Stav byl vyrovnán a o zápase musela rozhodnout poslední třetina.

Nedáš dostaneš během 10 vteřin, šťastnější byly klokanky, kdy Hana Poláková zkompletovala hattrick. Vedení netrvalo bohužel dlouho, další dvě přesné střely dostaly hráčky Tigers do vedení. I naše druhá přesilová hra byla neúspěšná. Výpadek koncentrace znamenal inkasování 5ti branek, během 5 minut hry a klokanky předčasně složily zbraně. Upravení skóre přišlo z dalšího trestného střílení, tentokrát se této dovednostní činnosti chytla Hana Poláková a byla úspěšná. Poslední slovo ale přidaly opět hosté, které jednoznačně ovládly třetí třetinu a zaslouženě vyhrály.

Vyjádření trenéra hostů Tomáše Grigara: „Dvě třetiny od nás celkem dobré, pak ztráta koncentrace způsobená hrou na dvě lajny a Tigers trestali. Máme měsíc na to, zapracovat na některých věcech, které nás mohou posunout dále. Díky soupeři za utkání.

Vyjádření trenérky domácích Karolíny Šatalíkové: „Dnes bylo vidět, že se hraje po delší době. Snažily jsme se hrát aktivně, ale soupeřky trestaly naše chyby. Ve třetí třetině jsme konečně hrály naši hru a proměnily své šance.

Ivanti Tigers Jižní Město - FbŠ Bohemians 11:5

Branky: 5. Kateřina Kovaříková, 6. Dominika Kubišová, 23. Kateřina Kovaříková, 45. Dominika Kubišová, 48. Adéla Polívková, 53. Iveta Hyršlová, 54. Michaela Šulanová, 54. Lucia Jelínková, 55. Eliška Chudá, 56. Denisa Billá, 57. Adéla Polívková - 3. Adéla Bočanová, 12. Hana Poláková, 40. Hana Poláková, 41. Hana Poláková, 56. Hana Poláková;

Rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner

Vyloučení: 2:0

Diváků: 85

Zásahy brankářů: Kristýna Karli 18 - Jitka Omelková 18

Související utkání

Utkání - Ženy A
7.2.2019, SH Jižní Město
Tigers
11:5
2:2, 1:1, 8:2
Bohemians

Dále čtěte

Elementkempy.cz