Klokani po pauze začínají v Pardubicích

Už zítra čeká naše klokany první utkání Tipsport Superligy po reprezentační přestávce. Naším soupeřem budou nedaleké Pardubice. Dokáží hráči získat důležité body a posunout se v tabulce?

Sokol v posledním utkání v polovině listopadu cestoval na půdu aktuálního mistra ČR Mladé Boleslavi. Utkání již od úvodu ovládal domácí celek a Pardubice tak prohrály vysoko 13:4. Jejich aktuální umístění v tabulce rozhodně není takové, jaké by si přáli. Nachází se až na 12. místě se 13 body. Lídrem je kapitán Sokolu Martin Zozulák s 19 body za 12 branek a 7 asistencí.

Klokani v posledním utkání cestovali do Otrokovic. Vyrovnané utkání dospělo až do prodloužení, kde už po minutě rozhodl o bonusovém bodu domácí celek. Klokani se tak vraceli pouze se bodem. Aktuálně se nacházíme na 10. místě tabulky Tipsport Superligy s 15 body. Nejproduktivnějším hráčem je Matyáš Krebner s 19 body za 7 branek a 12 asistencí.
Zápas bude mít velký náboj pro naši novou posilu Marka Ďopana, který dlouhé roky nastupoval právě v dresu Sokolu. Podaří se mu prosadit?

Tipsport Superliga pokračuje hned v pondělí 17.12. kdy klokani přivítají aktuálního lídra tabulky Spartu Praha! Vánoční derby se odehraje již tradičně v Aréně Sparta a celé ho bude živě přenášet kanál ČT Sport. Přijďte podpořit klokany v důležitém souboji a užít si podvečer plný skvělého florbalu a soutěží o hodnotné ceny! Více o celém Vánočním derby ZDE.