Florbalová škola Bohemians
Florbalová škola Bohemians
Klokany čeká TV derby proti Spartě

Mistrovství světa mužů je v plném proudu, ale klokani se i tak chystají na další souboje v rámci Tipsport Superligy. Již v pondělí 17.12. se v Aréně Sparta postaví zatím velmi suverénnímu celku ACEMA Sparta Praha. Tento souboj navíc okoření kamery ČT Sport.

Klokani v posledním utkání cestovali do Otrokovic, Vyrovnaný zápas došel za stavu 3:3 do prodloužení. V něm se již po minutě prosadil domácí Lukáš Kvapil a zelenobílí se tak domů vraceli pouze s bodem.
Aktuálně nám patří 10. příčka Superligové tabulky se ziskem 15 bodů. Tahounem týmu je Matyáš Krebner, který již zaznamenal 19 bodů za 7 branek a 12 asistencí. 

Naším soupeřem v rámci 16. kola bude ACEMA Sparta Praha. Ta v posledním utkání přivítala na Podvinném mlýně aktuálního mistra ligy Mladou Boleslav. Sparta již od začátku musela dotahovat náskok hostů a nakonec pro domácí přišla první porážka v této sezóně 5:1. To však nezměnilo nic na tom, že Sparta okupuje první místo tabulky s 35 body. Nejproduktivnějším hráčem je Milan Garčar s 20 body. 

Celý zápas bude živě přenášet televizní kanál ČT Sport. Navíc se můžete těšit na spoustu doprovodného programu, soutěže o vstupy do Adventure Minigolf, finále Prague Penalty Florbal a chystáme i několik speciálních překvapení!

Přijďte podpořit naše hráče a užít si atmosféru derby těchto dvou pražských rivalů!

Tipsport Superliga
FbŠ Bohemians vs. ACEMA Sparta Praha
Pondělí 17.12. - 18:00 - Aréna Sparta

Související informace

Dále čtěte

Elementkempy.cz