Muži prohráli ve Znojmě v prodloužení.

Muži po reprezentační přestávce jeli na půdu posledního Znojma, kde byli v roli papírového favorita.

Tu taky potvrzovali, po 8 minutách hry vedli 2:0 po trefách finské posily Laine a juniorského reprezentanta Šebka. Hráči Znojma dokázali snížit po trefě Kuchariče. Vzápětí byl Cabejšek vyloučen na 5 minut za vysokou hůl, oslabení klokani ubránili.

Druhá třetina byla ve znamení nepřesností na obou stranách. Až v 32 minutě Šindelář svou střelou prostřelil Kotoučka a stav byl vyrovnán. Cabejšek po dobré spolupráci se Zezulkou vrátil klokanům vedení.

Zápas se přiostřil. Po vyloučení Šebka a Hándla, se hrálo 4 na 4, nikdo této výhody nevyužil. Až v 52 minutě se prosadil domácí Horák a vlil Znojmu krev do žil. Žádný střelec už do konce třetiny nebyl úspěšný a následovalo prodloužení, které v první minutě rozhodl Znojemský Šindelář.

SOUHRN UTKÁNÍ:

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FbŠ Bohemians 4:3p
15. Tomáš Kucharič, 33. Martin Šindelář, 52. Filip Horák, 61. Martin Šindelář - 2. Lauri Laine, 9. Patrik Šebek, 35. Daniel Cabejšek; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:1 + Daniel Cabejšek (BOH) 5; využití: 0:0; diváků: 218; zásahy brankářů: Jan Hándl 6 - Michal Kotouček 12; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:0, 1:0;